Пивоварка: крафтове пиво можна буде варити вдома

17 Грудня 2018

Технології
Самогонні апарати відходять у минуле, на зміну їм приходять домашні пивоварні. На щорічній виставці Consumer Electronic Show, яка пройде в Лас-Вегасі на початку січня 2019 року, компанія LG покаже капсульну систему HomeBrew для виготовлення крафтового пива в домашніх умовах, інформує UkrMedia.

Компанія LG на початку майбутнього року піднесе справжній подарунок любителям крафтового пива: корейці розробили компактну пивоварку HomeBrew, яка використовує одноразові капсули з солодом, дріжджами, хмелем і ароматизаторами. Система працює за принципом кавоварки: вставив капсулу, натиснув кнопку – процес пішов. Спостерігати за бродінням можна за допомогою мобільного додатку для iOS або Android.

Щасливі володарі капсульної пивоварки зможуть вибрати один з п’яти сортів пива: індійський пейл-ель, американський пейл-ель, англійський стаут, бельгійське пшеничне і чеський пільзнер. Правда, на відміну від кави, це не дуже швидкий процес: залежно від рецепту виготовлення п’яти літрів пива займе близько двох тижнів. Вартість системи HomeBrew і терміни виходу її на ринок будуть оголошені пізніше.