Продажі крафтового пива в США в 2020 році знизилися на 8,3%

19 Лютого 2021

Крафтове пиво
У 2020 році продажі крафтового пива в США знизилися на 8,3%, або на 2,25 млн барелів (26,4 млн декалітрів). Про це пише видання Beer Marketer’s Insights.

Хоча в магазинах продажі виросли на 12-13%, цього було недостатньо, щоб компенсувати втрати від закриття закладів громадського харчування.

Експерти відзначають і зниження продажу крафтового брендів, які належать великим компаніям. Крафтові бренди MillerCoors втратили 7%. Продажі пивоварні Lagunitas знизилися на 13,6%. А ось у крафтових пивоварень Anheuser-Busch спостерігався приріст на 1%. На 5,6% наростила продажі Sierra Nevada, на 11,3% зросли показники New Belgium. Beer Marketer’s Insights враховує обсяги продажів всіх пивоварень, в тому числі тих, що належать великим компаніям.

Brewers Association, яка в статистиці крафтового ринку враховує тільки незалежні компанії, наводить приблизно такі ж дані: зниження продажів склало 7-8%, і відновлення в 2021 році чекати не варто. За оцінкою асоціації, цьогоріч ринок буде відновлюватися, проте не варто чекати повернення до рівня 2019 року не до 2022-го, і ще більше часу знадобиться на повернення до колишніх темпів зростання – на 3-4% в рік. Повне відновлення продажів в барах в найближчому майбутньому малоймовірне, вважають в асоціації: споживачі чекають повномасштабної вакцинації. До того ж багато людей вже не повернуться в офіси, а значить, клієнтська аудиторія перерозподілиться між закладами в центрі міста і барами в житлових районах і передмістях.