Прототипи першої в світі «паперової» пивної пляшки були представлені на екологічній конференції у Копенгагені

20 Жовтня 2019

Еко-рух
11 жовтня, відбувся Всесвітній саміт мерів з екологічної стабільності С40 у Копенгагені. Carlsberg Group прозвітувала про свої досягнення у створенні першої в світі «паперової» пивної пляшки зі стовідсоткового екологічного деревного волокна, повідомляє прес-служба компанії.

Компанія Carlsberg оприлюднила два нові дослідні прототипи перших «паперових» пляшок для пива. Обидва виготовлені з екологічного деревного волокна, повністю придатні для вторинної переробки та мають внутрішній бар’єр, що дозволяє пляшкам зберігати пиво. В одному з прототипів використовується тонкий бар’єр із полімерної PET-плівки, що переробляється, а в іншому — бар’єр з полімерної біопластикової PEF-плівки.

Ці прототипи – проміжний крок на шляху досягнення остаточної мети, повністю біологічної пляшки без полімерів. Він необхідний для тестування бар’єрної технології. Випробування бар’єрів на основі полімерів допоможуть вивчити і розробити пляшку, яка не тільки буде придатна для вторинної переробки, але і не міститиме полімерів.

Компанія розпочала проект розробки пляшки з екологічного деревного волокна у 2015 році разом з партнерами — експертами у сфері інновацій, і ці спільні зусилля призвели до створення компанії з виробництва паперових пляшок Paboco®. Згодом до Carlsberg вирішили приєднатися інші провідні світові компанії.