Проєкт Beer Inside розширює кордони: на пивній мапі України з’явилась нова пивоварня

19 Жовтня 2021

Пивна мапа України

Півроку тому медіагрупа «Технології та Інновації» випустила паперову версію пивного путівника – Beer Inside. Відтепер, усі хто цікавиться пивом і пивоварінням, отримали можливість зорієнтуватися в інформаційному просторі, дізнавшись про українські пивні заклади та  якісне смачне пиво кожного регіону України! Нині ж медіагрупа працює над розширенням електронної версії каталогу. До проєкту вже долучилась нова пивоварня.

Нещодавно на пивній мапі з’явилась  нова пивоварня – «Чорноморська броварня BLISS». Фішка пивоварні – її місце розташування. Броварня знаходиться 110 м від Чорного моря. Нині в асортименті «Чорноморської броварні BLISS» – Іndia pale Lager, Stout, White Beer, Pale Lager, Pilsner і Special Beer.

У вас також є можливість розповісти про власну пивоварню чи паб!

Що передбачає електронна версія проєкту?

  • Популяризацію вашого пивного закладу. Максимальне поширення інформації серед цільової аудиторії (пивоварів і споживачів) на всіх наявних майданчиках проєкту Beer.T&I, а це:сайт «Пиво. Технології та Інновації»; соціальні мережі: Пиво. ТІ сторінка , група Craft Beer Forum,  група Напої. ТІ  , сторінка в Інстаграмі ,телеграм-канал.  Та інші цільові спільноти про пиво і пивоваріння в Україні та за кордоном.
  • Збільшення продажів і фанів вашого продукту.
  • Підвищення впізнаваності вашого бренду на ринку.

До слова, нині мапу переглянули більше 41 000 осіб, серед цієї аудиторії є і ваші потенційні споживачі!

Пивна мапа Україна – це динамічний проєкт, що постійно оновлюється, адже кількість нових пивних закладів в Україні стрімко зростає!

Вас досі немає на пивній мапі України? Саме час розповісти про свій пивний заклад!

Контакти:

Марина Захарчук: +38 (097) 17 49 269, beerterchdrinks@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net