Пивний дайджест: що на кранах

01 Червня 2021

Що на кранах
Асоціація «Незалежні броварні України» презентує короткий дайджест пивних новинок кінця весни.
 • Varvar brewery випустили багато цікавих різностильових новинок: City Cake (29.3%, алк. 11.2%) – “торт” з арахісом, сіллю та ваніллю на честь дня народження Києва і Varvar Bar Citrus Shower (12.1%, алк. 5.3%) – IPA з хмелями Lemondrop i Cashemere та листям кафирського лайму на холодним охмеленням Qu’est-ce que c’est (16.2%, алк. 7.0%) – пиво стилю Biere de Garde витримане 3 місяці
  W7 (13.5%, алк. 7.0%) – новий сезон з бретами (Brettanomyces) та кислувато-терпкою журавлиною
  White Stripes 2021 (12%, алк. 5.0%) – березове пиво цього року на інших дріжджах
  White Lime & Ginger Gose (алк. 4.6%) – ґозе з лаймом та імбиром, зварене спеціально до фестивалю THE GLASS by Silpo та Beermaster.
 • Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre встигли зварити та презентувати цілу купу нових сортів:
  Імперський стаут UA (алк. 9.1%) – лінійка міцних насичених імперських стаутів, настояних на локальних фруктах і ягодах (ожина, малина, аронія, вишня, абрикос).
  Еней IPA (алк. 0.5%) – безалкогольна версія IPA
  Micro Orange IPA (алк. 3.2%) – Session India Pale Ale з додаванням апельсинового соку та сицилійських апельсинів.
  Berliner Weisse (алк. 5.0%) – Berliner Weisse з використанням 3 культур мікроорганізмів: пивних дріжджів, молочнокислих бактерій та диких дріжджів та доброджуванням у пляшках протягом 10 місяців.
  Cream Ale 2021 (алк. 5.3%)
  Серія сезонів:
  Saison Ella (алк. 3.8%)
  Saison Citra & Amarillo Cones (алк. 3.8%)
  Серія кислого пива:
  Fruit Sour #3 Mango & Passion Fruit (алк. 3.5%)
  Fruit Sour #2 Cherry (алк. 3.5%)
  Fruit Sour #1 Raspberry & Blackberry (алк. 3.5%)
  Sour Basic (алк. 3.5%)
  Ґрізет (алк. 3.7%) – легкий та освіжаючий ель у бельгійському стилі зварений спеціально до фестивалю THE GLASS by Silpo та Beermaster.
 • Ципа – Tsypa Brewery спеціально до львівського фестивалю зварила оновлені (інші дріжджі, хмелі та їх кількість) версії своїх регулярних сортів “Пломбір” (алк. 5.5%), “Ципа 100” (алк. 7.2%), “Гуцул ІРА” (алк. 5.7%) та “Біла” (алк. 5.5%).
  Також презентували новинки:
  Milkshake IPA Cherry (алк. 5.9%) – Milkshake IPA з додаванням великої кількості вишні
  Pyatnitsya Bordeaux BA (алк. 7.7%) – балтійський портер витриманий в бочках з-під бордо.
  Pyatnitsya Bourbon BA (алк. 7.7%) – балтійський портер витриманий в бочках з-під бурбону.
  Imperial Gose Bordeaux BA (алк. 5.5%) – імперський ґозе витриманий в бочках з-під бордо.
 • First Dnipro Brewery в цьогорічній лінійці пива під назвою “FREESTYLE” випустили нові сорти “Beergamot” (алк. 6.8%) стилю Belgian Blond Ale та “Rosa Nostra” (алк. 6.5%) з додаванням суданської троянди.
 • Underwood Brewery у колаборації з кавовими ентузіастами MadHeads зробили другий спільний сорт MAD HEADS X UNDRWD ANAEROBIC AMNESIA (алк. 5.0%) – охмелений ель з кавою.
  Також випустили нові сорти:
  Tomatose (алк. 3.1%) – ґозе з додаванням традиційних для цього стилю солі та коріандру, а також рожевого перцю та томатів.
  Sunshine Haze (алк. 5.0%) – каламутний світлий ель з використанням технології HDHC, зварений спеціально до фестивалю THE GLASS by Silpo та Beermaster.
 • 2085brewery до львівського фестивалю зробили два нових підсорти: 2085-2.1 CHERRY WALLONIA WIT (алк. 5.5%) – класичний бельгійський вітбір з регіону Валлонія з додаванням вишні.
  2085-3.1 LIME SOUR MEXICAN LAGER (алк. 5.3%) – легкий та освіжаючий мексиканський лагер з додаванням м’якоті свіжого лайма.
 • Rebrew також випустили багато цікавих різнопланових новинок: Saison Barrel. Barrel Aged Sour Beer (13%, алк. 6.0%) – дві версії традиційного бельгійського стилю Saison, що майже рік витримувалися в бочках з-під французького вина. Для витримки були використані дріжджі WLP644 Saccharomyces Bruxellensis Trois та Wyeast 3278 Lambic Blend Yeast.
  DDH Mango Double IPA (18.6%, алк 8.0%) – результат другої варки Home Rebrewing разом з Efir Brewery з подвійним сухим охмеленням (Galaxy, Citra, Mosaic), безліччю мангового пюре + трішки молочного цукру. Jūratė Prune Imperial Baltic Porter Bourbon Barrel Aged (алк. 11.0%) – бочкова версія міцного балтійського портера з чорносливом.
  Sfumato NEIPA (17%, алк. 7.2%) – New England IPA з цілою низкою зіркових хмелів: Citra, Amarillo, El Dorado, Simcoe та Mosaic.
 • Ten Men brewery, вже традиційно, зварили багато нового: Berry Blood BBR (алк. 6.0%) – імперський ґозе з чорницею, ожиною та малиною.
  Berry blood TP (алк. 6.0%) – ґозе з томатами та перцем.
  One&Only West Coast IPA (14.5%, алк. 4.8%) – традиційний West Coast IPA.
  BERRY SMOOTHIE: MPB | TRIPLE PASTRY GOSE WITH MARSHMALLOW POMEGRANATE BLACKBERRY (18%, алк. 8.2%) – солодкий ґозе з маршмеллоу, гранатом та ожиною.
  Glendora (12%, алк. 4.0%) – пілснер охмелений Citra та Mosaic.
 • DiD Craft Beer порадували трьома новинками:
  Bella 2.0 (алк. 6.0%) – пиво стилю White IPA
  Ever Rest (алк. 4.5%) – пиво стилю Witbier
  DID-ZHEI VUGOL’oK (алк. 8.0%) – пиво стилю Imperial Stout
 • WhiteRabbit продовжують експериментувати з найрізноманітнішими стилями:
  From Wild Stout (14%, алк. 6.0%) – стаут з Brett-ами
  Nicaragua Coffee Beer (алк. 6.0%) – Blonde Ale з кавою
  From Wild Red Cherry Ale (14%, алк. 6.5%) – червоний ель з Brett-ами та вишнею
  Dispetcher Orange (16%, алк. 7.0%) – класичний хвойно-цитрусовий American DIPA на хмелях Нового Світу Моsaic, Аmarillo, Simcoe, Citra, Cascade + сік апельсина.
  Stream Beer (15%, алк. 6.5%) – пиво стилю California Common
 • KF Brewery презентували новий сорт “Red+Black Currants Sour DIPA” (алк. 8.2%) – Sour DIPA з додаванням червоної та чорної смородини.
 • Пивна ресторація “Кант” презентувала   Milkshake Grapefruit NEIPA 100
  OG 16%. ABV 7,2%. IBU 100
 • «ХЗП» – “Оксилофит” – пиво на березовому соці.