Дудляр: «2000 варка» – золотий призер чеського Дегустаційного конкурсу Gold Brewer’s Seal

09 Липня 2020

Пиво переможців
Темний, з кремовою піною, манить солодовим ароматом з карамельними, ванільними і чорничними нотками та обіцяє чорносливову насолоду у роті. Довершується відтінками дуба та хереса. Усе це про пиво «2000 варка» від пивоварні Дудляр –  володаря золота в категорії Extra Strong чеського Дегустаційного конкурсу Gold Brewer’s Seal.

Варити пиво почали тут у 2013 році. Першими дегустаторами пінного напою від Дудляр стали друзі та знайомі власників пивоварні.

Пивоваріння для нас розпочиналось як сімейна справа. Ще в 90-х мій батько Олексій, навчаючись в Америці, почав цікавитись домашнім пивоварінням. Згодом він і сам почати варити пиво в однокімнатній квартирі в рідному місті. У 2011 році з’явилась ідея відкрити власну невеличку пивоварню, а через два роки ми придбали обладнання і запустили повноцінне виробництво пива, – ділиться пивовар Денис Яновський.

Нині асортимент броварні налічує 12 сортів пива, чимало з яких є переможцями українських і закордонних дегустаційних конкурсів.  Секрет успіху пивоварні – дотримання балансу якості і собівартості.

Ми варимо пиво, яке, насамперед, подобається нам. Нам важливо зробити якісний продукт за доступною ціною, щоби кожен клієнт міг собі дозволити щодня випити півлітра чи літр якісного продукту замість того, щоб придбати два літри пива сумнівної якості. Ми докладаємо чимало зусиль, намагаємось зібрати найкращу сировину в Україні та зварити справді якісне пиво. Нині нам це успішно вдається, сьогодні випускаємо стабільний якісний напій, який користується попитом серед наших споживачів, – розповідає Денис Яновський.

Також цьогоріч пивоварня Дудляр стала фіналістом Дегустаційного конкурсу East European Beer Award, увійшовши в п’ятірку кращих у категоріях: Pale Ale (Пейл Ель) та Sweet Stout ( Молочний Стаут).