Пивоварам пропонують пройти пивний онлайн-курс!

01 Жовтня 2021

Пиво

Хміль, солод, дріжджі, вода – чотири основні складники більшості видів пива. Самі по собі ці інгредієнти є доволі буденними. Але разом вони творять магію. І чимало міфів та нісенітниць також. Тому журналіст, пивний блогер Роман Лебедь і команда спільноти Beermaster вирішили створити курс лекцій, аби розібратися, що правда, а що – вимисел, навчитися відрізняти кислинку від скисання, ель від лагера, стаут від портера, бельгійське пиво від німецького, крафт від масового продукту.

Під час курсу пивовари навчаться розуміти, як зорієнтуватися перед пивною вітриною, обирати й зберігати пиво, з чого його пити, яка їжа до нього найліпше (на нашу думку) пасуватиме. У товариській атмосфері детально розберують десятки стилів пива – як вони виникли і в якому вигляді дійшли до нас – і конкретних зразків, познайомляться із пивоварами, дегустаторами та шеф-кухарями, а також побувають на пивоварнях.

Кожну лекцію ми розбили на дві частини. У першій наш лектор Роман подаватиме базову інформацію на кожну обрану тему, у другій до нього приєднуватимуться фахові гості, аби дати ще глибші і детальніші знання. І запам’ятайте: не існує людей, які не люблять пиво! Є ті, хто поки що не знайшов своє.