Пивоварня BrewDog отримала статус B Corp

03 Березня 2021

Пивоварні
BrewDog стала найбільшою на сьогодні пивоварною компанією в світі, яка отримала цю позначку. Сертифікація B Corporation означає, що компанія відповідає стандартам сталого розвитку, соціальної і екологічної відповідальності, прозорості, балансу між прибутком і метою. У числі зі статусом B Corp – більше двох десятків пивоварень, серед них – Camden Town, Allagash, New Belgium.

Надання статусу передувала річна оцінка бізнесу BrewDog зі всього світу. Отримання сертифікату B Corp – частина стратегії компанії, яка прагне мінімізувати свій негативний вплив на планету. У 2020 році BrewDog заявила, що стала першою в світі міжнародною вуглецево-негативною компанією. Вона опублікувала звіт про сталий розвиток, в якому заявляє, що тепер видаляє з атмосфери в два рази більше вуглекислого газу, ніж викидає. Викиди ж компанія прагне звести до нуля.

– Після десятиліть бездіяльності ми бачимо на горизонті кліматичну кризу, і здобуття статусу B Corp – це ще один етап виконання BrewDog зобов’язань за оцінкою впливу нашого бізнесу на світове співтовариство. Ми раді приєднатися до таких компаній, як Patagonia і Allbirds, і увійти до спільноти лідерів, які прагнуть використовувати свій бізнес на благо. Умови ведення бізнесу значно змінилися, і пандемія тільки прискорила зміни. У Corp – це майбутнє бізнесу, – заявив співзасновник BrewDog Джеймс Уотт.