Пивовари обмінюють пиво на сонячну енергію

05 Квітня 2021

Пиво
Будинки з сонячними панелями на даху тепер можуть отримувати оплату пивом за надмірну електроенергію в Австралії. Пивоварні Carlton and United Breweries або CUB, та Asahi Group пропонують пиво в обмін на сонячну енергію. Це чи не перший у світі такий обмін. Про це пише видання The Independent.

За словами власників CUB, за кожні $23 сонячної енергії, які генерує будинок, власник може отримати 24 банки пива, які коштують $38 в магазині.

Єдине, що краще, ніж пити велике холодне пиво на австралійському сонці – це заробляти на пиво, поки його п’єте, – сказав менеджер з маркетингу пивоварні Victoria Bitter Браян Фан.

Пивовари зробили таку пропозицію, щоб допомогти досягти мети Австралії до 2025-го використовувати на 100% відновлювану енергію. Вони також встановили сонячні панелі на своєму заводі в Мельбурні та купують електрику в сонячної ферми.

Також минулого тижня було оголошено, що австралійські будинки незабаром зможуть отримувати плату за експорт електрики в енергосистему країни, коли не мають в ній необхідності.

Побутова сонячна енергія популярна в Австралії. Близько 20% будинків мають сонячні панелі. У звіті, опублікованому Австралійської академією наук, йдеться, що мета країни з досягнення нульових викидів вуглекислого газу до 2050-го є абсолютним мінімумом, необхідним для пом’якшення впливу на зміни клімату. Науковці закликали уряд прискорити перехід від викопного палива до відновлювального.