Пивовари і пивомани, маємо чудові ПОДАРУНКИ для вас!

18 Травня 2020

РОЗІГРАШ
Проєкт «Пиво. Технології та Інновації» оголошує КОНКУРС, 12 переможців якого отримають прекрасні подарунки від наших партнерів – кращих крафтових пивоварень країни. Буде багато пива від Red Cat Brewery, Copper Head, Ale Point, «Пивна легенда» та матеріали для пивоваріння від Solodok! Кожному з 12 щасливчиків дістанеться один з подарунків – а саме ПИВО+ДРІЖДЖІ. Та все вирішує його величність Випадок.

Що треба робити, щоб взяти участь в акції? Потрібно ду-у-уже любити пиво та оформити передплату на журнал «Beer.Technologies» – справжню та єдину енциклопедію пивоваріння України.

Як оформити підписку? Перейти за посиланням на сайт та заповнити форму: http://beertechdrinks.com/subscribe-the-magazine/ або звернутися до нашого менеджера Анни: +380 99 566 19 15, nti.beer@gmail.com

Після оплати ми відразу відправимо вам журнал Новою поштою. Як отримаєте, сфотографуйтеся з журналом і викладіть це фото на сторінці «Пиво. Технології та Інновації» на Facebook. Таким чином, ви відразу дістаєте право на участь у розіграші!

Переможці дістануть свої виграші, а всі учасники Конкурсу – знижку на участь у грандіозному Форумі пивоварів і рестораторів (деталі – згодом).

Хто отримає призи? Подарунки розігруватимуться серед нових передплатників у 4 етапи:

  • 22-23 травня ми проведемо розіграш та рандомно оберемо 3 переможців, які отримають презенти від наших партнерів. Другий розіграш відбудеться 29-30 травня за тією ж системою: оберемо ще 3 переможців, третій – 5-6 червня, і будуть ощасливлені ще 3 пиволюбів. Фінальний розіграш 3-х комплектів подарунків відбудеться 13-14 червня.
  • Переможці отримають дійсно класні подарунки. Загалом матимемо ДВАНАДЦЯТЬ неймовірно щасливих підписників, які долучаються до сім’ї пивоварів та пиволюбів України і відкривають для себе унікальні смаки крафтового пива, виготовленого з любов’ю майстрами вищого пілотажу українського пивоваріння.
  • Після оголошення імен переможців наші партнери – пивоварні Red Cat Brewery, «Пивна Легенда», Copper Head, Ale Point Brewery і пивна компанія «Солодок» – відправлять пиво і дріжджі переможцям. Бонус від компанії «Солодок» – безкоштовний майстер-клас про те, Як самому зварити класне пиво!

Які саме подарунки отримають переможці?

Red Cat Brewery (https://www.redcat.ua/) подарує щасливчикам 3 термоконверти з трьома літрами пива у кожному!
Відзначимо, Red Cat – харківська броварня, що з 2012 року вражає українців якісним пивом та незвичайними крафтовими експериментами. Спочатку бренд орієнтувався на варку класичних сортів пива, але згодом броварі почали все більше експериментувати та прийшли до створення складніших авторських рецептів – так народилась ідея щомісяця робити лімітовані варки. Минулого року зварено 28 таких сортів! І це у додачу до постійної лінійки Travel, що складається з 8 найпопулярніших у світі пивних стилів. Нещодавно Red Cat взялися на найбільш вибагливих поціновувачів крафту та запустили лінійку кислих елів – декілька з них вже встигли отримати нагороди на цьогорічному East European Beer Awards, поступившись лише славнозвісному Rodenbach.


Пивоварня «Пивна Легенда» (http://beerlegend.com.ua/) презентує по ящику пива – на вибір! – переможцям.

Виробництво дуже цікаве своєю історією, яка почалася поблизу річки Немишля, в Харкові, ще в далекому 1798 році. А вже в 1878 році був побудований основний корпус пивоварні Олексія Петровича Ольховського. Пиво, зварене в ті часи, відрізнялося смаком та якістю. Саме у цьому відреставрованому приміщенні відроджено мистецтво пивоваріння 19-го сторіччя. Сьогодні тут варять сорти «Столове Ольховського», «Пшеничний резерв», «Філософське темне», «Сезонне».


Набори пива підготувала і броварня Copper Head! В кожному – по дві пляшки сортів Pilsner Franko, Wheat beer, IPA, Oatmeal stout, Belgian golden strong ale, West coast blonde.

Це пиво з характером. Івано-Франківський ресторан-пивоварня був створений у 2014 році, і натхненням слугувало саме місце його розташування – одно з підвальних приміщень старовинного австро-угорського будинку. Там панує особлива атмосфера – в його стінах відбувся перший в місці показ кінострічки. Над створенням та реалізацією проєкту пивоварні працювала команда дизайнерів студії YOD design lab. Засновники заморочувалися над найменшими деталями, і не дарма: у 2018 році американське видання Restaurant development+design оцінило креатив та величезну роботу, назвавши Copper head одним з кращих закладів світу. А от відвідувачів заклад одразу покорив авторською кухнею (страви на основі пива), оригінальною коктейльною картою та смачним крафтовим пивом. На даний момент потужність Copper Head – 26 тонн в місяць, загалом було зварено понад 35 сортів пива.

Подарункові сертифікати на 500 гривень презентує переможцям конкурсу Ale Point Brewery – неодноразовий переможець Дегустаційного конкурсу East European Beer Awards. Сертифікат призначений для купівлі пляшкового або розливного пива бренду в інтернет-крамниці  (http://tandem-plus.com.ua/#)
Пивоварня Ale Point Brewery, заснована у 2017 році, є стратегічним партнером компанії Тандем плюс, що має 25-річний досвід на пивному ринку України та Європи. Що цікаво, Ale Point Brewery є хранителем традицій та духовним правонаступником кращої Харківської пивоварні Ігнатіщева, яка свого часу постачала елі до царського двору Миколи II. Пиво тут принципово не фільтрується. Якість продукту забезпечується строгим лабораторним контролем технологічного процесу на всіх етапах і готового продукту за показниками якості та безпеки ХАСП. Звідти смак й такі строки зберігання: при +5° – від 45 до 90 днів; при +24° – від 21 до 45 днів.

Інтернет-магазин Solodok (https://www.solodok.beer/) підготував набори спиртових дріжджів Still Spirits, призначених для різних цільових потреб, зокрема й домашнього пивоваріння.
Відзначимо, компанія Solodok спеціалізується на реалізації обладнання, аксесуарів та інгредієнтів для домашнього пивоваріння й самогоноваріння. Клієнтам пропонують універсальне обладнання відомих міжнародних брендів, яке добре зарекомендувало себе з точки зору надійності та продуктивності. Воно поєднує можливості професійних технологій з доступністю обладнання для споживчих цілей. Однак, спектр завдань підприємства не обмежується продажем. Компанія також прагне розвивати інтерес і правильні підходи до домашнього виробництва алкоголю. На сайті Solodok можна знайти як цікаві та різноманітні рецептури, що урізноманітнять «домашній асортимент», так і оглядові матеріали й новини галузі.