Rihter beer – крафтова новинка

30 Квітня 2021

Крафтове пиво
Як розповідають пивовари, вони прагнули втілити бажання створити особливий продукт, який би асоціювався з рідним містом. Ідейною музою цим виступив… Святослав Ріхтер. Видатний український піаніст світового рівня народився у Житомирі, чим додав музичної слави місту. Назва Rihter є сакральною не тільки для міста Житомир, а і України в цілому, адже одним із перших Пивоварних заводів став пивоварний завод Ріхерта, 1872 року заснування, що розташований в межах центрального історичного ареалу, в історичній місцевості Поділ, міста Києва, на території археологічної охоронної зони.

Сучасний дизайн у поєднанні з високоякісним пивом створює неповторний продукт. У  його розробці взяли участь корінний житомирянин Вячеслав Шиш та відомий художник Dima Krab.

Унікальність рецептури від чеського пивовара, оригінальна пляшка від українського склозаводу, автентичний дизайн етикетки та інноваційна пробка Mekano – це надзвичайне пиво “Rihter”. Два види пива: “біле” має пшеничний смак з легкими нотками гвоздики та “чорне” з додаванням кавових зерен, що створює неповторний смак, який не залишить нікого байдужим.

Дизайн упаковки презентувався на міжнародній виставці SIMEI 2019 в Мілані, Італія.

З нашим крафтовим напоєм приймали не одноразову участь у пивних фестивалях в містах України, де отримали велику кількість схвальних відгуків. Мета нашого продукту – покласти початок відродження пивоваріння в місті Житомир та поширити традицію насолоджуватися якісним, свіжозвареним, живим пивом з унікальним смаком. А також вивести Житомир на новий рівень серед пивоварень України та нарешті позбутися білої плями на карті крафтового продукту. Кожен пивовар є своєрідним митцем. А пиво зазвичай вариться за унікальною та незвичайною рецептурою у невеликих об’ємах, де кожен елемент та нота смаку є продуманою, – розповідають пивовари