«САН ІнБев Україна» запрошує випускників вищих навчальних закладів долучатися до програм стажування з можливістю подальшого працевлаштування

30 Березня 2018

Кар`єра
Один з лідерів пивоваріння, компанія «САН ІнБев Україна» взяла участь в ярмарку вакансій для студентів IMPULSE 2018, що відбувся 20-22 березня в Києві. «САН ІнБев Україна» розглядає такий захід як ефективний інструмент для залучення випускників ВНЗ до роботи у компанії, адже вірить, що вони можуть запропонувати свіжі ідеї для розвитку бізнесу. Навзаєм компанія пропонує можливість отримати безцінний досвід, вдосконалити навички та вміння, а також перспективу працевлаштування.

Менеджери «САН ІнБев Україна» мали чудову нагоду особисто поспілкуватися з перспективною амбітною молоддю. Вони розповіли відвідувачам про відкриті програми стажувань (управлінська, виробнича та програма стажувань у бізнес-сервіс-центрі). Пройшовши стажування, найкращі стажери отримають запрошення приєднатися до великої команди професіоналів «САН ІнБев Україна». Дуже важливо, що ці програми компанія повністю оплачує.

– Ми пропонуємо програми стажувань, що базуються на жорсткому відборі талантів. Водночас вони є містком до подальшого працевлаштування в компанії, що входить до топ-5 найбільших гравців ринку FMCG у світі, — говорить Станіслав Рибачук, бренд-менеджер сегмента «преміум» компанії «САН ІнБев Україна». — Наші програми — це можливість побачити бізнес зсередини і зробити обдуманий вибір щодо того, у якому напрямку розвиватися, адже талановита людина буде успішною скрізь. Стажування у «САН ІнБев» — це вимогливість щодня, спілкування з топ-менеджментом і виключно актуальні для бізнесу проекти.

Євген Віжул, менеджер з бюджетування та управління ефективністю бізнесу «САН ІнБев Україна», визнає:

– Програми стажування «САН ІнБев» — це гарний початок кар’єри. Саме після стажування мене запросили приєднатися до компанії у ролі спеціаліста з ціноутворення. З того часу минуло п’ять років, протягом яких я змінив шість посад. Швидке зростання в компанії, її динамічність надають величезні можливості збудувати успішну кар’єру та шанс стати тим, ким хочеш.