Сексистський скандал: пивовар "Правди" Корі Маꥳннес розкритикував зображення оголених грудей на пляшці

19 Січня 2018

Головний пивовар театру пива “Правда” вважає сексизмом продаж пива торгових марок “Колєжанки” і “Балькони”, співавтором рецептів яких він є, із зображенням оголеного жіночого тіла на етикетках. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook
.

– Поки (смачне) пиво всередині цих пляшок представляє мене і мій виріб, я не схвалюю зв’язку зі сексистськими етикетками на самому пиві. Я не хочу, щоб мою роботу пов’язували з таким ставленням, з виготовленням етикеток і випуском у світ. Я не хочу, щоб люди думали, що я така людина, яка думала б, що це добре.

Ці етикетки не мають нічого спільного з пивом всередині, як і все те, що пов’язане з дешевим сексизмом, який пивова промисловість сподівається продавати з продукцією.

Ми живемо в світі, де є сексизм та мізогінний порив – є особливою проблемою в пивній галузі. Я бачив це весь час в Америці, і я бачу це тут в Україні, і це серйозна проблема, яка відштовховує жінок від нашої галузі. Такі пивні етикетки продовжують створювати перешкоди для людей всіх типів.

PR-менеджер Холдингу емоцій !Fest Тарас Маселко підтвердив, що пиво продається у театрі пива “Правда” з 4 січня, повідомляє львівський портал “Варіанти”:

– Воно продається добре, також стала краще продаватися й книга “Ґвара”. Така етикетка може розповісти гостям Львова про “Ґвару” – старий львівський діалект, тому що кожна етикетка чи то політична, як з Меркель, Обамою чи Трампом, чи то культурна, несе в собі певний меседж. Етикетка – це візуалізація художника, і нічого поганого в зображенні оголених жіночих грудей на етикетці “Бальконів” немає.

Маселко зазначив, що адміністрація знає про ставлення Корі Маꥳннеса до етикеток. Він додав, що пиво з такими етикетками продаватимуть й надалі, тому що резонансу резонансу на даний момент недостатньо.