Що об’єднує пиво, ягоди та ведмедів? Новий проєкт української пивоварні

06 Березня 2020

Благочинність
4 березня в «Театрі пива «Правда» презентували новий сорт пива «Born to be Wild». Створили його за унікальною технологією з додаванням ягід.

«Born to be Wild» – це спільний проект Ведмежого притулку «Домажир» та «Театру пива «Правда», започаткований з метою захисту диких тварин та підтримки діяльності притулку. Притулок «Домажир» є унікальним реабілітаційним центром для бурих ведмедів, врятованих з неволі та непридатних умов існування.

Кожна куплена пляшка пива «Born to be Wild» – це внесок у збереження біорізноманіття. 3 гривні з кожної пивоварня віддає в фонд Ведмежого притулку «Домажир».

Зауважимо, для тих, хто хоче навчитись варити ягідне пиво або реалізувати свій ягідний проєкт у новій формі, є чудова нагода познайомитись з кращими українськими крафтовими пивоварами! IX Форум пивоварів та рестораторів, який організовує медіа-проєкт «Технології та Інновації» відбудеться 8-9 квітня у Києві. На учасників чекають актуальні теми та обговорення, авторитетні експерти та нові обличчя галузі, інвестори та представники торгових мереж, інноваційні технології й рішення, цінні поради та успішний досвід колег.