«Сільпо» запускає власну крафтову броварню Beermaster Brewery

11 Лютого 2022

Пивоварня

Відкриття відбудеться 19 лютого у Києві в ТРЦ Respublika Park (Кільцева дорога, 1), поруч із супермаркетом «Сільпо».

Що можна скуштувати? Пиво варитимуть у різноманітних стилях — від класичних (і вже майже) пільзнера, пшеничного елю, молочного стауту до експериментального пива із додаванням шоколаду, спецій, усіх можливих фруктів та овочів і навіть гречаного багета. А щоб дегустувати його було максимально комфортно, поруч із пивоварнею облаштували стильний і затишний паб, меню для якого спеціально розробив бренд-шеф «Сільпо» Марко Черветті.

Що у програмі відкриття? Окрім дегустацій, тут проводитимуть регулярні екскурсії. Кожен з охочих зможе розпитати пивоварів про секрети ремесла та стати свідком того, як народжується якісне смачне пиво.

Керує процесом Віктор Ващук — пивовар із колосальним досвідом, власник численних нагород і титулів, якому належить рекорд із варіння найміцнішого пива України. Для Beermaster Brewery він зібрав команду професіоналів, закоханих у крафтове пиво.

Ми запускаємо наш перший проєкт виробництва власного пива Beermaster Brewery. Ми робимо пиво професійно та по-своєму. Звісно ж, ми варимо цікаві стилі пива: від туманних ІРА до стаутів і пива, яке дозріває і фіналізує свої аромати і смаки у дубових бочках, – розповідає Віктор Ващук.

Читайте також: ПИВОВАРІННЯ В УКРАЇНІ: ЩО І ЯК? УЧАСНИКИ ХІ ФОРУМУ ПИВОВАРІВ І РЕСТОРАТОРІВ ОБГОВОРЯТЬ АКТУАЛЬНУ СИТУАЦІЮ В ГАЛУЗІ