Стартує фестиваль THE GLASS by Silpo

04 Червня 2021

This is box title
З 4 по 5 червня у Києві відбудеться фестиваль THE GLASS by Silpo. На учасників чекає розмаїття три сотні позицій пляшкового, банкового, кегового, а також каскового пива.
Світле, темне, каламутне, кисле, витримане пиво? Яке з них готують у стінах своїх абатств монахи? До чого тут Наполеон та Індія? Ексклюзивні бочкові релізи? Що відбувається на українському ринку крафту? Відповіді на ці запитання можна буде почути (і навіть скуштувати) на лекціях-дегустаціях, які проведують пивні експерти.
Для біргіків організатори підготували  чотири свіженькі кеги від Cloudwater, 10 ящиків Orval та інші рідкісні трапісти, вишукані ламбіки, новинки від Uiltje, Firestone Walker, Lakefront, Brasserie de la Senne, Brouwerij St.Bernardus, ABK, Schlenkerla, а також сидри Thirsty Cross.
Загалом відвідувачі зможуть  скуштувати продукцію 56 броварень із 10 країн: Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини, Чехії, Нідерландів, Великої Британії, Ірландії, США та дещо абсолютно нове з України.
Такрож організатори познайомлять учасників фестивлю із власним брендом пива Beermaster, яким опікується ним один з найдосвідченіших пивоварів в Україні – Віктор Ващук.

Серед презентованих сортів:

  • Wild Storm Hazy DIPA. Потужний ель у новітньому охмеленому стилі із 7% алкоголю, багатогранним тілом, помірною гіркотою та яскравими ароматами соковитих тропічних фруктів. Це пиво заряджене стати бестселером!
  • Trembling String Imperial Hoppy Pils. Авторське і новітнє прочитання класики старої Європи. Міцне пиво (7,4%) із власним характером та чудовим балансом. Завдяки поєднанню шляхетного чеського та модернового американського хмелю цей імперський пільзнер потішить квітковим і ледь цитрусовим ароматом та насиченим смаком.
  • Peat Bog Spirit Peat Sweet Stout. Чи замислювалися ви про те, як далеко може зайти крафтове пиво? Цей статут із димним ароматом та солодким за рахунок лактози смаком є чудовою ілюстрацією того, що фантазія пивоварів не має меж. Самобутнє і багатогранне пиво, яке вражає контрастами, є результатом сміливого експерименту. Ми наважилися. А ви?
Усе пиво наливатимуть у  фірмові келихи порціями від 100 мл. Розрахуватися за напої можна буде уже звичними для відвідувачів подій фішками.
Посилання на подію: https://bit.ly/3hTy54D