Суспільне оголошує мистецький конкурс на створення проєкту про історію хмелю в Україні
04 Лютого 2022
Як пишуть на сайті Суспільного мовника, проєкт складатиметься з телевізійних документальних фільмів, адаптованих до різних платформ (телевізійний формат, діджитал-формат).
Ідея проєкту належить Координаційному центру мовлення нацменшин, цілями якого є створення середовища рівності, толерантності та плюралізму нацменшин в Україні й сприяння поширенню інформації про розвиток культури національних спільнот та корінних народів.
Мета і завдання проєкту:
- розповісти історію появи хмелю в Україні, спираючись на історичне наукове експертне обґрунтування;
- розкрити глядачеві історії чесько-українських сімей, чиї предки завезли хміль до України, сімей (героїв), які нині продовжують його вирощувати й використовувати у різних сферах;
- подати тему хмелю максимально різнопланово, адже хміль — це не лише пивоваріння, а й багато суміжних різноманітних продуктів;
- розкрити через цей проєкт один з векторів історії українських чехів та їхній вплив на вирощування хмільних культур в Україні.
Проєкти учасників на участь у конкурсі приймають конкурсні комісії в наступні строки:
- період подання документів — до 10 лютого 2022 року (включно);
- до розгляду приймаються пропозиції на виробництво проєкту тільки з можливістю реалізації до 31 серпня 2022 року (включно);
- попередній відбір — до 14 лютого 2022 року;
- презентаційна сесія (пітчинг) проєктів — 22 лютого 2022 року;
- захист проєктів та визначення переможця мистецького конкурсу — 01 березня 2022 року;
- кінцевий термін реалізації — 31 серпня 2022 року.
Щоб узяти участь у мистецькому конкурсі, надішліть свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу в електронному вигляді (одним листом) на адресу: nationalminorities@suspilne.media. У темі листа зазначте «Проєкт для участі у мистецькому конкурсі “Проєкт про появу хмелю в Україні”».
Із запитаннями звертайтесь за номером (063) 611-10-28 або за адресою nationalminorities@suspilne.media. Контактна особа: Катерина Опанасенко.
Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення Мистецьких конкурсів управлінням «Координаційний центр мовлення національних меншин» для виробництва (створення) аудіо-, аудіовізуальних і літературних творів для всіх платформ АТ «НСТУ», затвердженого рішенням правління АТ «НСТУ» від 26.07.2021 № 258.
Читайте також: ІХ ФОРУМ ПИВОВАРІВ І РЕСТОРАТОРІВ: ЩО, ДЕ І ЯК?