Пивний туризм: львівський must see

25 Січня 2022

Пивний туризм

Торкнутись історії пивоваріння можна у Львові. Саме тут на початку 2017 відкрили  оновлений музейно-культурний комплекс пивної історії «Львівярня». Чим приваблює музей туристів? Тим, що тут ненудно й динамічно розкажуть і покажуть історію не лише пива, а й самого Львова та відомих львів’ян.

Топ-5 цікавинок музею

  1. У музеї більш ніж 1000 експонатів, багато з них інтерактивні та ігрові. Є відео проєкції, 3D-голограма, “жива” гравюра, театр тіней.
  2. Про історію пива тут розповідають, розпочинаючи з давніх шумерів (перші згадки про пиво датуються п ‘ятьма з половиною тисячами років до нашої ери).
  3. Окремий поверх присвятили процесам пивоварінню, де можна дізнатись, як сьогодні варять пиво і скільки сортів цього напою є в світі; також можна доторкнутися до окремих пивних інгредієнтів: хмелю, солоду й муляжу дріжджів, а також побачити справжню лінію розливу в зменшеному масштабі.
  4. У “Львівярні” можна побачити один із шедеврів українського інтер’єрного мистецтва — деревяну стелю, виготовлену із 20 000 дерев’яних клепок, на які пішло 1200 100-літрових пивних діжок;
  5. На завешення екскурсії відвідувачів музею чекає дегустаційний сет, який включає 4 сорти пива по 150 мл кожен.
  6. “Львівярню” можна сміливо назвати одним із кращих музейно-культурних комплексів Східної Європи, адже це не просто музей — це ще й арт-простір для проведення виставок, презентацій, концертів, форумів.

Читайте також: ІХ ФОРУМ ПИВОВАРІВ І РЕСТОРАТОРІВ: ЩО, ДЕ І ЯК?