Творчий колаб: українська пивоварня уклала пивну угоду з баварським виробником пива

19 Серпня 2021

Пивна угода
Нещодавно на Тернопільщині відбулося урочисте підписання угоди про продовження співпраці між українським підприємством “Микулинецький Бровар” та німецьким виробником баварського пива Kaltenberg. Підписати угоду приїхав власник німецького підприємства, нащадок баварської династії Генріх Люітпольд. До слова, саме на честь весілля його прапрадіда було вперше проведено відомий на увесь світ Октоберфест. Про це пише 24 канал.

Зі слів Степана Трояна, директора “Микулинецького Бровара”, приїзд баварського принца Люітпольда фон Баєрна є великою подією для компанії. Адже під час підписання угоди з німецьким пивоваром було анонсовано виробництво нового продукту, який варитимуть за баварською технологією і з використанням сучасних харчових складників. Це – тонкоароматичний хміль, спеціальний солод і, звичайно, баварські дріжджі.

Люітпольд фон Баєрн розповів, що як і в Баварії, так і тут, німецькі броварі стежать за якістю виготовленої продукції. Тим паче коли є необхідне обладнання, дотримується технологія, то створювати пиво можна будь-де у світі. Принц Баварії повідомив, що з “Микулинецьким Броваром” вони співпрацюють вже понад 10 років і він на власні очі переконався, що за цей час технологія виробництва постійно вдосконалювалась. Тож у день підписання угоди співпрацю продовжили ще на 5 років.