У Будапешті відбудеться конференція крафтових пивоварів CEBC

08 Вересня 2021

Пиво
З 29 вересня по 1 жовтня в Будапешті пройде Центральноєвропейська конференція крафтових пивоварів (CEBC). Це щорічна зустріч і виставка індустрії крафтового пива в Центральній Європі. У ній беруть участь крафтові пивоварні та постачальники із всіх європейських регіонів, а також дистриб’ютори, пивні журналісти та інші представники індустрії.

У програмі конференції освітні семінари, тури по пивоварним заводам, круїзи по Дунаю і громадські заходи.

Крім CEBC організатори проводять другий щорічний конкурс European Craft Beer Cup. Повний квиток включає в себе допуск до участі одного сорту в змаганні. Журі складається з сертифікованих суддів з різних регіонів і країн. Кількість місць обмежена.

В’їзд в Будапешт, а також участь в конференції доступні власникам сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту. Більше інформації про захід можна знайти за посиланням.

Попередня щорічна Центральноєвропейська конференція пивоварів (CEBC) зібрала понад 150 учасників з Австрії, Угорщини, Німеччини, Кіпру, Чехії, України, Румунії, Польщі, Данії, Ірландії, Італії, Іспанії, Словенії, Сербії, Норвегії, Голландії та Швеції.

Також читайте про українські пивні події!