У Чехії відкриють пивний готель

09 Грудня 2020

Пивний готель

У місті Непомук, неподалік від Пльзеня, в 2021 році відкриється пивний готель – з кранами в кожному номері й пивним спа.

Готель відкриється на базі пивоварні Zlatá Kráva. Її власник Радован Сохор розповів, що назва пивоварні – «Золота корова» – говорить про те, що це не тільки пивоварня, але і ферма – сім’я Сохор також займається розведенням абердин-ангусів. Сохора працюють в гастрономічної галузі з 1995 року, також їм належить франшиза ресторанів Švejk. У кращі роки під брендом працювало 52 закладів, зараз – близько 30. Крім того, у них є кейтерингова компанія.

Готель розташується в будівлі солодовні старовинної броварні, яка працювала з 1870 по 1932 рік. Сім’я Сохор відновила тут виробництво пива в 2018 році. Всього за два роки роботи пивоварні вдалося завоювати нагороди пивних конкурсів – České a moravské pivní koruny і Golden Bohemia.

– Концепція готелю також буде об’єднувати пивну і фермерську тематики. В готелі чотирнадцять номерів, в тому числі п’ять сімейних, і у кожного з них свою назву на честь одного з наших сортів пива. У кожному номері буде бар, – розповідає Сохор.

Назви сортів пива Zlatá Kráva теж фермерські: Tractor IPA, Farm APA, Choco Cow, Yellow Cow. Один із сортів – Jiskra – названий на честь Франтішека Фердинанда Йіскри, власника тієї самої старовинної броварні. Його 84-річний син консультував пивоварів Zlatá Kráva на першому етапі роботи.

Крім номерів і пивоварні, в готелі буде пивний спа-центр. Там можна буде зануритися в ванну з пивом. У спа встановлені чотири 300-літрові сталеві ванни, кожна з яких вміщує двох. Ванни наповнюють нефільтрованим і непастеризованим пивом з додаванням солі і хмелевого екстракту при комфортній температурі 36 градусів. Також можна відвідати парну і фінську сауну, наповнені ароматом хмелю.

Відкриття заплановано на 1 лютого. Мер міста Непомука Іржі Швець впевнений, що пивний готель збільшить потік туристів до міста. Обмеження на пересування між країнами стимулюють внутрішній туризм. На його думку, якщо і відкривати готель під час пандемії, то тільки дуже незвичайний.