У Львові 24 квітня презентують енциклопедію «Смак пива»

20 Квітня 2018

Презентація
24 квітня о 18:30 у Театрі пива «Правда» (4 зал, пл. Ринок, 32) пивна експертка Lana Svitankova розповість про те, як з’явився український переклад путівника «Смак пива», що тільки-но побачив світ у «Видавництві Старого Лева». Книжку про найвидатніший напій людства написав американський письменник і лектор, який консультує пивні й пивоварні проекти по всьому світі Ренді Мошер. Це буде розмова про історію і види пива та їхні особливості, про дегустування та подання, й, звісно, про любов до цього напою у всьому світі.

Книжка «Смак пива» є хорошим дарунком і для досвідчених поціновувачів пінного хмільного напою, і для тих, хто ще тільки починає пізнавати магію смаку цього трунку і відкривати для себе багатство його стилів. Про появу українського перекладу книжки Лана Світанкова говорить так:

– Чи хотіли б ви розповісти великій кількості людей про те, що любите, і поділитися з ними цікавезними фактами, неочікуваними подробицями, пояснити, за що саме ви це любите? Мені от пощастило: все почалося з двох коротких листів, письменнику та видавництву, і закрутилося. Крутилося днями, ночами, на березі моря, в горах, з келихом в руках, і тепер я можу бути голосом автора, який переконає вас в тому, що пиво – аж ніяк не простецький напій з бульбашками, а цілий всесвіт смаків і ароматів, зі своєю історією, культурою і особливостями.

Більше про «Смак пива» https://starylev.com.ua/smak-pyva.

Деталі презентації: https://www.facebook.com/events/361650061019352/

Портфоліо: Лана Світанкова – пивний суддя (prov. BJCP), пивний посол, блогерка, мандрівниця. Учасниця сертифікаційної програми пивних сомельє «Cicerone» (Cicerone Certified Beer Server). Просуває пивну культуру у всі можливі способи, подеколи – в деспотичні. Перекладачка, дописувачка видання про пиво і пивну культуру «BeerBox». Організатор тематичних дегустацій, серед чого поєднання пива та їжі. Ідейний генератор і шило пивоварні «Varvar Brew».