У Польщі створили робота-бармена, який допомагає розливати пиво

13 Квітня 2021

Робот-бармен
Польський стартап Revolmatic розробив дві версії нового робота-бармена, який може автоматизувати процес розливу пива в закладах. Він здатний наливати пиво, коли реальний бармен зайнятий більш складними напоями, або ж він може стати повноцінним пивним вендінговим автоматом з вбудованим пристроєм для оплати картою або телефоном.

Робот ставиться на стіл і підключається до кегу. На ньому за допомогою спеціального ПО і сенсорного дисплея можна виставити параметри температури і піни для правильного наливу. У лоток ставляться одноразові стакани, які зсуваються під дозатор пива для наповнення. Можна використовувати і багаторазові стакани, але в такому випадку їх доведеться вручну поміщати в лоток. Пристрій може наливати до 450 склянок пива на годину.

Такий винахід у найближчому майбутньому може отримати велику популярність, адже після коронавірусних часів багато європейських закладів прагнуть скоротити кількість контактів з людьми, тому дедалі частіше використовують різних роботів-помічників для обслуговування відвідувачів.