У Празі за допомогою пива борються із забрудненням повітря

28 Серпня 2018

Пивна екологія
Як і в багатьох інших великих містах, у Празі, існує проблема забруднення повітря. Головною її причиною є автомобілі. Тому міська влада вирішила креативно підійти до зниження рівня смогу. Празький міська рада у співпраці з місцевою броварнею створили пиво Празький пішохід. Кампанія спрямована на те, щоб переконати місцевих жителів мінімум раз на тиждень залишати свої автівки і пішки ходити з колегами на пиво.

За задумом розробників, чим частіше чехи будуть пити пиво, тим частіше вони будуть ходити пішки або користуватися громадським транспортом, повідомляє Вокруг Света.

– Ми шукали нестандартний спосіб привернути увагу до проблеми забруднення повітря, і врешті-решт у нас виникла ідея з чеським пивом, – поділився координатор проекту “Пиво проти смогу” Лукаш Ершіл.

В рамках кампанії також стартував конкурс для співробітників різних фірм. Тим, хто відмовиться від авто на максимальний період часу, дістанеться холодильник, повний пива. За даними сайту, в розіграші вже взяли участь понад 40 команд.