У Стамбулі відбудеться п’ятий BCWC (Всесвітній конгрес колекціонерів пивної атрибутики)

01 Лютого 2022

Всесвітній конгрес колекціонерів пивної атрибутики

Захід збере всіх охочих 9-12 червня 2022 року. На учасників Конгресу чекає чотириденна програма.

У програмі заходу тур на турецькі крафтові пивоварні  Knidos Brewery, 3 Kafadar Bira, Torch Brewery, дегустація пива і смаколиків, пивні змагання для чоловіків і жінок. Такожкожен  учасник отримає подарунковий набір колекціонера. Реєстрація розпочнеться у лютому.

Конгрес Brewery Collectibles of Turkey є членом Brewery Collectibles of World, а також бере участь у Комітеті всесвітньої організації BCWC. Цей комітет відповідає за ухвалення рішення про те, де проводитиметься BCWC, та приймає рішення внаслідок тривалих та докладних виборів. Країна-кандидат робить свою презентацію за шість років до заходу та стає кандидатом на висування. Потім з міжнародними та місцевими організаціями, які вони створюють, вони доводять, що мають право на таку велику подію. У BCWC після останньої презентації кандидатів комітет проводить голосування та визначає країну-переможця за чотири роки до заходу.

У 2017 році, у голосуванні, в якому взяли участь Туреччина, Україна, Португалія та Німеччина, ми претендували на право провести цей захід у Стамбулі, отримавши більшість голосів. У 2019 році ми отримали схвалення на проведення заходу, – діляться організатори.

BCWC (Brewery Collectibles World Convention) – це організація, яка проводиться раз на два роки та збирає колекціонерів пивної атрибутики з усього світу. Захід, який пройде в Стамбулі у червні 2022 року, спочатку відбувся в Мартіні, Словаччина, у 2013 році, потім у Мілуокі, США, потім у Тихи, Польща, і, нарешті, у Ла-Платі, Аргентина. Організація збирає колекціонерів пивної атрибутики з усього світу раз на два роки і щоразу проводиться на різних континентах.

Читайте також: ІХ ФОРУМ ПИВОВАРІВ І РЕСТОРАТОРІВ: ЩО, ДЕ І ЯК?