У “Ципі” зварять Народне пиво: стиль, показники, сировину обирають методом відкритого голосування

23 Січня 2019

Опитування
Методом голосування в декілька етапів в Гуцульській крафтовій броварні “Ципа” разом із поціновувачами цього напою “зкрафтять” своє пиво — “Ципа Народна”. Крок за кроком оберуть колір, міцність, стиль, хмелі, солоди та, можливо, ще якісь складові. А потім найприємніше — від душі дегустувати нове пиво. З кольором, вмістом алкоголю та стилем вже визначилися, але ще можна встигнути обрати інші пункти.

Шанувальники крафтового пива мали можливість обрати колір нової “Ципи”. З відривом лише в один голос переміг чорний. Наступним кроком обрали вмісту алкоголю. В коментарях на сторінці у Фейсбук багато писали про Ципу міцну, мов обійми молодої гуцулки, проте більшість голосів виявилася за ABV 6.0%.

Визначилися зі стилем: Tropical Stout (16C) — солодкуватий стаут середньої міцності, з додаванням меласи, можливо лакриці та сухофруктів.

— Завершальний крок — вибираємо дріжджі, смачні додатки та з якої країни для “Ципи Народної” будемо везти ароматні хмелі. Тисніть на свій варіант і нехай прибуде з вами Сила Крафту! — коментують пивовари опитування під назвою “Ципа Народна. Фінальний вибір”.

Проголосувати можна ТУТ.