Українська броварня представить своє пиво на світовій пивній мапі

10 Березня 2021

Українське пиво
Цього тижня пиво Varvar можна знайти ще у восьми країнах Європи: Нідерландах, Німеччині, Бельгії, Польщі, Франції, Іспанії, Литві та Швеції. Експортувати напої броварні запропонувала нідерландська дистриб’юторська компанія «Craft Conexus», яка працює із понад 50 пивоварнями з 20 країн світу.

– Імпортер знайшов нас минулого року. Ми обмінялися інформацією, він переглянув наш асортимент, обрав цікаве, на його погляд, для європейського ринку – наша баночна лінійка, два види бочкового пива і кілька кег. Далі паперова робота, і пиво вирушило у напрямку Нідерландів, де й оперує «Craft Conexus». Розповсюдженням по Європі займався безпосередньо імпортер, ми ж надали всю інформацію про пиво, яка потрібна для його реалізації в різних країнах, – розповідає речниця броварні Varvar Лана Світанкова.

Нині пиво Varvar можна придбати у таких закладах: Beerdome (Нідерланди), Craftbeer-Shop.com (Німеччина), Nisha Craft Capital (Литва), Hops ‘N More (Бельгія).

Читайте також: Василь Микулин, засновник пивоварні Varvar: від маленького камерного проєкту до популярного пивного бренду