Український бар крафтового пива проведе благодійний аукціон

26 Жовтня 2020

Благодійний аукціон
У четвер, 29 жовтня, бар Punkraft збиратиме  кошти для благодійного фонду СВОЇ, який допомагає українцям з онкологічними хворобами. Про це йдеться на офіційній сторінці бару у Facebook.

Як повідомляють організатори, цього вечора в барі кожен охочий зможе поспілкуватися  з пивоварами VitaMeans Brew, Volta brewery, Rebrew, BeerFreak.org, Ten Men brewery, Underwood Brewery, Hoppy Hog Family Brewery.

Ведучий заходу та  ідейний натхненник – Євгеній Біліченко (Дідько). Саме ця пивоварня пригостить усіх   гостей Punkraft welcome drink.

У рамках заходу, ми прагнемо зібратигідну грошову допомогу для благодійного фонду СВОЇ, мобільної служби паліативної допомоги, – діляться організатори заходу.

Головним лотом на аукціоні стане авторська картина Андрія Чуєва (Andrey Sid Chuev). Позмагатися за неї зможе кожен, хто внесе у «благодійну скарбничку» 100 грн.

За таку грошову пожертву гості бару отримають номерок, за яким наприкінці вечора організатори  рандомно визначать  переможця.

Усі крафтові броварні також виставлятимуть власні лоти на благодійний торг, тож залишитися без подарунка на згадку про добру справу буде складно!