Українці перші в світі зварили пиво з цукрової кукурудзи

01 Вересня 2020

Пивна новинка
Хоч кукурудзяне пиво – традиційний напій для Мексики, але з цукрової кукурудзи пиво першими в світі зварили все ж українці, повідомляє  SEEDS.

Таке пиво вперше заварене в Україні, та й взагалі в світі. Я звертався до багатьох пивоварів. Вони казали, що це неможливо –  сировина з цукрової кукурудзи при певних температурах карамелізується і збивається в грудку. Тому класична технологія пивоваріння аж ніяк не підходить. З ним треба “побавитись”, – розповідає  головний менеджер з продажу цукрової кукурудзи “Всеукраїнського наукового інституту селекції” (ВНІС) Ігор  Вороблевський. Одні з найкращих пивоварів у Львові Lemberg Craft Brewery взялись за цю роботу. Ми зробили хімічний аналіз цукрів, які присутні у кукурудзі, підібрали французькі дріжджі, якійсний солод і місцеву джерельну воду. Потрапили у десятку з десяти.

Як розповідає Ігор, кілька днів тому пиво тільки закінчило бродити. Це пиво не для продажу, в пригощатимуть ним на “Днях кукурудзи”. Спеціально для фестивалю 2 тони такого пива.