Untappd планує провести пивний фестиваль в жовтні

25 Травня 2021

Untappd
Соцмережа Untappd оголосила дати проведення Untappd Beer Festival. Його проведення заплановане з 1 по 3 жовтня 2021 року в Сан-Дієго. Це перший у США великий пивний фестиваль, анонсований після послаблення пов’язаних з пандемією обмежень.

Місцем проведення стане бейсбольний стадіон «Петко-парк», домашня арена клубу «Сан-Дієго Падрес». Тим, хто не зможе відвідати фестиваль в оголошені дати, запропонують можливість віртуальної участі.

– Від пандемії важко постраждали і крафтові пивоварні, і івент-індустрія. Ми жадаємо можливості знову зібрати пивне співтовариство і дати крафтового пивоварам світового рівня можливість продемонструвати свій неймовірний талант, – сказала Талія Спера, віце-президент компанії Next Glass, якій належить Untappd.

Фестиваль буде розділений на чотири сесії з необмеженою дегустацією пива від більш ніж 70 американських броварень. Кожна сесія триватиме чотири з половиною години.

Гості фестивалю зможуть поспілкуватися з пивоварами та іншими любителями пива, а також послухати живу музику. Вже анонсовано участь таких пивоварень, як Around the Horn Brewing Company, Drekker Brewing Co., Great Notion Brewing, Ingenious Brewing Co. і Raíces Brewing Co. Частина виручених на фестивалі коштів буде перерахована Гільдії пивоварів Сан-Дієго для підтримки місцевих броварень і популяризації крафтового пива.

Untappd Beer Festival в Сан-Дієго – це не тільки перший в США великий пивний фестиваль більш ніж за рік, а й важливий етап в роботі компанії Next Glass – починає роботу підрозділ Untappd з організації офлайн заходів, в які компанія серйозно вклалася за останні два роки.

– В кінці 2019 роки ми зібрали команду на чолі з Талією і з нетерпінням чекали можливості представити любителям крафтового пива цілу серію заходів світового класу. Однак пандемія різко обірвала ці плани. Ми раді, що тепер можемо провести захід, який буде безпечним для гостей, і зможе позмагатися з будь-яким іншим крафтового фестивалем, – сказав виконавчий директор компанії Next Glass Трейс Сміт.