Untappd проводить фотоконкурс на честь мільярдного чекіна

09 Березня 2021

Untappd
Untappd розраховує, що приблизно 10 квітня 2021 року в соцмережі  користувачі зроблять мільярдний чекін. На честь цієї важливої ​​події  організатори проводять фотоконкурс з призами.

У конкурсі беруть участь фото, викладені в Інстаграм з 1 березня. З 22 по 28 березня пройде тиждень BeerAdvocate: перше пивна онлайн-спільнота готується відзначити 25-річчя. Учасників конкурсу запрошують поділитися в Інстаграмі своїми кращими пивними спогадами з хештегом #25yearsofbeer. Переможця чекають чотири квитки на наступний офлайн-фестиваль BeerAdvocate. Ще шість учасників отримають фірмові футболки BeerAdvocate.

З 28 березня по 4 квітня пройде тиждень Untappd – учасникам пропонують розповісти про своє улюблене пиво, гідному мільярдного чекіна. Переможця чекає подарунковий набір від Untappd, ще шість учасників отримають брендовані келихи.

Третій тиждень конкурсу, з 5 по 10 квітня, присвячений місцевому пиву: під тегом #bestbeermycity можна показати своє улюблене локальне пиво. Переможця чекає річний запас пива від сервісу доставки Beer Drop, ще шість учасників отримають подарункові сертифікати на 15 доларів.

Взяти участь в конкурсі можуть користувачі, які живуть в США і Європі. Для участі у заході потрібно підписатися на акаунти @beeradvocate, @untappd і @getbeerdrop.

Також в честь мільярдного чекіна в Untappd буде випущений спеціальний бедж: про те, якими будуть умови для його отримання, соцмережа обіцяє розповісти трохи пізніше.

22 жовтня соцмережа Untappd відзначила десятиліття: пройшла віртуальна вечірка, випустили лімітовані беджі, а пивовари по всьому світу зварили пиво під назвою I Remember My First Check-In – легке кисле пиво з додаванням місцевих плодів, вирощених неподалік від пивоварні. Кисле пиво вибрали не випадково: у цього стилю найбільш високий приріст чекінів, стабільно високий рейтинг, і відгуки про нього переважно позитивні.