Untappd: топ-10 пивоварень 2021 року

17 Грудня 2021

Untappd

Де світ пив у 2021 році? Цього року міста по всьому світу почали повільно виходити із сплячки. Люди ризикнули ходити в паби в масках. І паркувалися у парку на вулиці, замовляли пиво, скануючи QR-коди на столах. Ми знову почали пити один з одним на броварнях у всьому світі. Засновники пивної соцмережі  Untappd у серії Untappd Year in Beer for 2021 розповідають про десять провідних пивоварних заводів 2021 року за загальною кількістю чекінів у всьому світі.

10. Equilibrium Brewery 🇺🇸

Компанія Equilibrium, яка є абсолютним новачком у списку найкращих пивоварень, замикає першу десятку з більш ніж 415 тисячами чекінів у 2021 році. Пивоварня з північної частини штату Нью-Йорк завжди дотримувалася наукового підходу до приготування каламутних IPA, що могло бути причиною, через яку ми вона потрапила до десятки найкращих цього року. Допомогло й те, що пом’якшені правила карантинів дозволили Equilibrium розширити свою присутність, відправляючи пиво по всій країні до таких великих штатів, як Вашингтон, округ Колумбія, Нью-Гемпшир, Невада, Огайо, Пенсільванія та інші.

9. Anheuser-Busch 🇺🇸

Цікаво, що цей чудовий пивоварний гігант не потрапив у список у 2020 році. Але понад 427 тисяч чекінів у 2021 році забезпечили Anheuser-Busch дев’яте місце. Ми припускаємо, що можна сказати, що цій 160-річній американській пивоварні та виробнику «Короля пива» годиться потрапити в першу десятку.

8. Goose Island Beer Co. 🇺🇸

Goose Island Beer Co. як і раніше, займає лідируючі позиції в цьому списку. Цього року пивоварня з Чикаго перевищила 462 тисячі чекінів. Почасти завдяки здебільшого епічного феномену їхнього серіалу.

7. Stone Brewing Co. 🇺🇸

Не дивно, що одна з найбільших пивоварень США знову входить до десятки найкращих пивоварень. Але в 2021 році гігант з Південної Каліфорнії все ж таки перемістився з 6-го місця на 7-е, незважаючи на майже 500 тисяч перевірок. Цьому могло сприяти оголошення про закриття їхньої філії в долині Напа. Загалом, хоча минулого року Stone відзначила своє 25-річчя, пивоварня все ж таки знайшла шляхи до інновацій, запустивши в червні бренд Buenavida Hard Seltzer.

6. New Belgium Brewing Co. 🇺🇸

Понад 503 тисячі чекінів допомогли New Belgium стати ближче до першого місця. Фактично, щороку New Belgium просувається вгору за цим списком, з одинадцятого місця у 2019 році до сьомого у 2020 році та до шостого у 2021 році.

5. Sierra Nevada Brewing Co. 🇺🇸

У 2021 році каліфорнійська пивоварня відзначила понад 526 тис чекінів, і завдяки своїй неймовірно успішній компанії Hazy Little Thing New England ця пивоварня продовжувала отримувати високі показники. -Стиль IPA . І вони навіть представили більше варіацій у цій серії, у тому числі Big Little Thing Imperial IPA ще у березні. Крім того, у листопаді цього року компанія Sierra Nevada відзначила сорокову річницю свого культового IPA Celebration Fresh Hop.

4. Founders Brewing Co. 🇺🇸

Ще одна пивоварня, яка, як ми бачили, зберегла свій рейтинг, порівняно з минулим роком, Founders Brewing Co. з Гранд-Рапідс, штат Мічиган, залишилася впевненою на четвертому місці з трохи 565 тис чекінів. Засновники додали до серії All Day, випустивши All Day Haze, сесійний каламутний IPA. І хоча минулого року ми попрощалися з вживаним канадським стаутом для сніданку (CBS), Founders додали нове доповнення до своєї серії витриманих у бочках напоїв з какао KBS з корицею та ваніллю і знову привітали улюбленого фанатами KBS Espresso.

3. BrewDog

Пивоварні номер чотири та номер три підскочили на 43%. Пивоварня BrewDog із Шотландії, яка набрала неймовірні 810 тисяч чекінів. Наша пивоварня номер один у 2020 опустилася на третє місце. Незважаючи на збільшення своєї цифрової присутності під час блокувань (доходи від електронної торгівлі зросли на 900 відсотків у річному обчисленні порівняно з 2019 роком), BrewDog повідомив про втрати до оподаткування у розмірі 13,1 млн фунтів стерлінгів у 2020 році через закриття барів що, можливо, сприяло цьому падінню. Тим не менш, співзасновник BrewDog Джеймс Ватт все ще планує будівництво тридцяти нових локацій у великих містах, таких як Манчестер, Мумбаї та Мілан, до 2022 року.

2. Other Half Brewing Co. 🇺🇸

З п’ятого місця у 2019 році та третього у 2020 році Other Half впевнено перемістилася на друге місце. Безперечно, розширення Other Half  під час пандемії продовжувало приносити дивіденди. Після відкриття пивоварні у регіоні Фінгерлейкс (штат Нью-Йорк) та пивоварні у Вашингтоні, округ Колумбія, у 2020 році Other Half також розширила свою дистрибуцію за рахунок прямих замовлень споживачам. Ми постійно знаходимо їх пива на чолі наших кращих списків з Untappd в 18 найрейтинговіших лагерів від 2021 до Untappd у Top-Rated КБТ 2021 до 5 Best Session КБТ Untappd у 2021 . Чи зможе Other Half усунути нашого чинного чемпіона наступного року?

1. Tree House Brewing Co. 🇺🇸

Після нетривалого перебування на другому місці минулого року Tree House відновлює свій титул з 2019 року, знову досягнувши вершини в рейтингу найкращих пивоварень Untappd у 2021 році. За останні три роки Tree House додала ферму у Вудстоку, штат Коннектикут, разом з дві пивоварні в Дірфілді та Сендвічі, Массачусетс. Але що неймовірно, то це те, що пивоварня з Массачусетса навіть не займається дистрибуцією! Так, вам потрібно фізично поїхати на броварню, щоб забрати бажані банки IPA.  За даними Асоціації пивоварів США (BA), Tree House продав 41 500 барелів своєї флагманської пивоварні Charlton, що зробило Tree House пивним рестораном, що найбільше продається в країні (без урахування Boston Beer і Harpoon Brewery).Ми очікуємо, що в 2022 році в Tree House, як і раніше, буде спостерігатися велика кількість відвідувачів.

Читайте також: Що чекає на учасників XI Форуму пивоварів і рестораторів?