Увага, акція! -30% на всю рекламу на сайті "Пиво. Технології та Інновації"

15 Листопада 2021

Знижки
Сайт «Пиво. Технології та Інновації » пропонує рекламодавцям акцію – знижку 30% на розміщення будь-яких банерів, новин і статтей за умови оформлення замовлення на 2 місяці.

Починаючи з січня минулого року, кількість відвідувань сайту «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com невпинно зростає. Щодня сайт відвідують 400 і більше читачів. Серед відвідувачів сайту найбільше жителів з України (понад 80 відсотків), Росії (8 відсотків) та США (4 відсотки), а також з Польщі,  Білорусі, Чехії, Казахстану, Німеччини, Великої Британії та ін. Є окремі відвідувачі навіть з Єгипту і декількох країн Азії.

Як підтверджують аналітичні дані, проєкт цікавий молодим, енергійним та підприємливим людям: цільова аудиторія  –  це чоловіки та жінки, переважно віком 25-44 роки.

Найчастіше читачі заходять на сайт зі своїх мобільних телефонів (майже 70%), і тільки 30% «з хвостиком» – зі стаціонарних комп’ютерів і планшетів. Найбільший відсоток трафіку складає пошуковий, далі – трафік з соцмереж і прямі переходи на сайт.

Зросла аудиторія й фейсбук-сторінки «Пиво. ТІ» https://www.facebook.com/techdrinks.info/: за останній місяць на сторінку проекту підписалися 500 нових користувачів. Охоплення дописів становить у середньому 13 і більше тисяч показів. У групі Craft Beer Forum https://www.facebook.com/groups/343491719571769/ уже  706 учасників, і щотижня їх число збільшується. також активно зростає аудиторія Instagram-сторінки https://www.instagram.com/beer.ti_journal/.

Ці ресурси покликані сприяти поширенню інформації про діяльність пивоварів, стан галузі, нові розробки на ринку технологічного оснащення та сировини.

Сьогодні проєкт – це журнал Beer Technologies,  сайт beertechdrinks.com, фейсбук-спільнота ПИВО.Технологии и Инновации і, відеоканал BEER Technologies journalInstagram-сторінка,  Telegram-канал, які стали ефективними інформаційними майданчиками не лише для фахівців, але й для всіх, кого цікавить пиво і пивоваріння. Головним завданням Beer. TІ залишається щоденне інформування читацької аудиторії про здобутки українських пивоварень, досвід пивоварів,  маркетингові знахідки. А ще – розповіді про майстрів своєї справи і їхнє переможне пиво, про культуру споживання пива.

Окрім того, сайт beertechdrinks.com реалізує довготривалі піар-кампанії для пивних закладів і технологічних підприємств, пропонує публікацію новин, повідомлень про події та прес-релізів компаній, а також інформації про впровадження інновацій у виробництво та наукових статей про передові технології.

Для замовлення реклами звертайтеся за номерами телефонів:
+38 097 174 92 69,
+38 097 75 925 83,
+ 38 097 96 89 516,
+38 068 568 66 58.

Приєднуйтеся до Клубу партнерів і друзів проєкту Beer Technologies, стежте за нашими оновленнями на сайті та у спільноті ПИВО. Технологии и Инновации і будьте успішними!