Увага, несеться «Жашківський Кабан»! Новий сучасний пивоварний завод New Brew запускає перший бренд регіонального пива

11 Червня 2020

Пивні новинки
Молода амбітна пивоварня New Brew оголошує про запуск регіонального пивного бренда під назвою «Жашківський Кабан». Перша сортова лінійка включатиме три популярні різновиди пива: «Лагер», що вирізняється класичним насиченим смаком із помірною солодкістю та виразною гірчинкою, освіжаюче «Біле» з витонченими цитрусовими нотами та «Світлий ель» із м’яким солодовим присмаком та квітковим ароматом, – йдеться у прес-релізі ГК «Нові Продукти».

Нове регіональне пиво «Жашківський Кабан» від пивного заводу New Brew – це винятково натуральний продукт місцевого виробництва,  для виготовлення якого використовується джерельна вода з локальних екологічно чистих надр, що має оптимальний склад для повсякденного вживання, ячмінь, вирощений у 150 кілометрах від Жашкова, та місцевий високоякісний солод. Принциповим для всієї пивної лінійки New Brew є нефільтрованість та відсутність сторонніх домішок чи штучних добавок у продукті, зокрема мальтозної патоки,  – повідомляють на сайті пивоварні New Brew.

– Ми раді нарешті запропонувати українцям, хліборобній нації, справжній натурпродукт, гідний природних багатств нашої країни. Саме з цієї ідеї виріс і образ Жашківського Кабана –”свого хлопця”, правдивого локала, що знається на місцевих традиціях і пишається ними. Він любить прості життєві задоволення, гарний відпочинок із друзями на природі, смачну домашню їжу. Він втілює найкращі якості українського характеру, до яких належать насамперед докорінна щирість та справжність, – коментує директор з розвитку пивного напряму Юрій Бикоріз.

Як пише прес-служба ГК «Нові Продукти», «Жашківський Кабан» має виразні смакові якості, характерні для регіонального пива: високу щільність речовин у початковому суслі (понад 12%), середній та високий вміст алкоголю (5% і вище), апетитну гірчинку, насичений смак та живий колір. Пиво є надзвичайно питким і добре поєднується із ситною натуральною закускою – фермерськими сирами та м’ясом, що цілком розкривають його духмяний хмелевий букет.

Одночасно із запуском «Жашківського Кабана» стартує розлив нового пива в кегах виробництва New Brew: Foggy Lager – насиченого освітленого пива з відчутною гірчинкою та ефектом «туману» в кольорі, Amber Ale – світлого пива верхового бродіння за традиційною англійською рецептурою, Blanche – пшеничного пива з освіжним ароматом цитрусів та Original Dark із оксамитним карамельним присмаком, – інформують на пивоварні.

На сайті ГК «Нові Продукти» повідомляють, що New Brew – це свіжий погляд на процес пивоваріння, новий потужний проект Групи Компаній «Нові Продукти», лідера на українському ринку напоїв, що знаменує собою амбітний старт на великому шляху в пивній категорії. В основу діяльності броварні з виробничою свідомістю нового зразка закладена ідея зробити високоякісне добірне пиво доступним для широкого кола споживачів. Інноваційна пивна компанія, що працює за визнаними світовими стандартами, спирається на декілька засадничих технологічних принципів: безумовна якість інгредієнтів, локальне походження складових, чесна та прозора технологія виробництва, нефільтрованість, відсутність штучних домішок та сурогатів.

Згідно з текстом релізу, група Компаній «Нові Продукти» – один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Компанія працює вже понад 17 років і входить до Реєстру найбільших платників податків країни. Сьогодні ГК «Нові Продукти» експортує свою продукцію в 19 країн світу, серед яких Китай, Німеччина, Італія, Чехія, Іспанія, Ізраїль, Уганда, Вірменія, Угорщина, Азербайджан, Грузія та інші. Штат співробітників підприємства складає понад 1500 осіб. Щодня ГК «Нові Продукти» обслуговує понад 25 000 замовників і 106 000 активних торгових точок в усьому світі. Група Компаній виробляє 37 найменувань продуктів під 14 брендами: APPS, WHY NOT, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO Energy, REVO Alco Energy, EatMe, GREEN ENERGY, DIABLO, FRIDAY, БІРТЕЙЛЬ.