В американському штаті роздаватимуть безкоштовне пиво всім дорослим, хто упродовж травня вакцинується проти COVID-19

06 Травня 2021

Пиво і коронавірус
Влада Нью-Джерсі розпочала кампанію «Укол і пиво» («Shot and a Beer»), в рамках якої кожен житель штату, старше 21 років зможе отримати безкоштовне пиво, якщо вакцинується проти коронавіруса протягом травня.

Про це повідомив губернатор Нью-Джерсі Філ Мерфі. За його словами, отримати кухоль хмільного напою можна буде в будь-якому з 11 закладів, що беруть участь в кампанії, при пред’явленні довідки про вакцинацію.

«Укол і пиво» – це лише один із заходів в рамках кампанії, оголошеної Мерфі для прискорення вакцинації проти COVID-19. Вона також передбачає роботу мобільних пунктів вакцинації, які будуть прищеплювати людей вдома, і просвітницьку кампанію для розвінчання міфів про вакцину.

Мета кампанії – досягти показника в 4,7 мільйона повністю вакцинованих проти коронавіруса жителів штату до 30 червня. Станом на 4 травня таких 3,3 мільйона, або 37% від усього населення, як свідчать дані NBC News.

У кінці квітня аналогічний захід для заохочення вакцинації оголосили і в штаті Коннектикут. Там вакциновані громадяни можуть протягом 19-31 травня отримати безкоштовний алкогольний напій у певних ресторанах.

Всього в США за станом на 4 травня повністю вакциновані проти коронавируса 105,5 мільйона чоловік, або понад 40% дорослого населення.

За даними опитування Університету Монмаута (штат Нью-Джерсі), опублікованому в середині квітня, проти вакцинації виступає кожен п’ятий американець.