В Діснейленді варитимуть пиво

07 Лютого 2018

Про відкриття пивоварні, дегустаційного залу і ресторану в центрі Діснейленду нещодавно оголосила компанія Ballast Point, піонер в індустрії пивоварного виробництва і один з провідних пивоварних заводів в світі. Це буде перша в історії Діснейленду пивоварня. Відкриття планується на кінець 2018 року, повідомляє Thrillist.

На площі 7 000 кв.м. обладнають пивоварний завод «Research and Development», ресторан і відкритий пивний сад. Подавати гостям, які досягли 21-річного віку, будуть популярні сорти пива Ballast Point, включаючи Sculpin IPA, Dorado і Commodore American Stout. З’являться й ексклюзивні, виготовлені на замовлення, лімітовані сорти, які будуть доступні тільки в Діснейленді.

Місцеве пиво увійде і в рецептуру деяких страв. Згідно філософії пивоваріння Ballast Point, на кухні будуть використовуватися тільки найкращі інгредієнти, без вмісту антибіотиків і стероїдів. Перевагу віддадуть місцевій рибі і місцевим продуктам. Меню буде сезонним, добре поєднуватися з пивом, окремо у пропозиції – дитяче меню.

Відзначимо, в активі компанії Ballast Point – 7 пивоварних заводів в Каліфорнії і Вірджинії, 50 стилів пива, які продаються в 49 штатах Америки і 17 країнах світу.