В «Карабасі Барабасі» зварили шестисолодове житнє пиво

19 Лютого 2019

Новинка
Луцька броварня «Карабас Барабас» щомісця презентує сорт пива. Житня новинка матиме яскраво-виражений смак та подаватиметься з цитрусовими. Ryeський Ale має найбільшу кількість солодів з усієї лінійки пив закладу, а саме – шість. Кожен з них додає свій відтінок, смак та нотку.

Додавання спеціального житнього солоду надає пиву бурштинового відтінку та житнього присмаку. Здатний примусити “заграти” по-новому традиційне по смаку пиво.

– Ми рухаємося вперед, експериментуємо, вивчаємо попит. Насправді не кожна броварня може собі дозволити працювати з житом, адже там зовсім інша структура зерна, а відповідно потрібно переналагоджувати обладнання, – розповідає технолог броварні Інна Юрковська.

Характеристики сорту Ryeський Ale: густина 12, вміст спитру не менше 4,5 ОБ, гіркота IBU-15, колір – напівтемне, EBC-24.

Для того, аби смак пива розкрився по-іншому гостям до Ryeський Ale пропонуватимуть на вибір цитрусове доповнення: лимон, апельсин, грейпфрут чи лайм. До нового напівтемного сорту в ресторані-пивоварні рекомендують сирне плато чи легкі м’ясні закуски.

Відзначимо, в планах проекту «Карабасі Барабасі», що включає ресторан та ресторан-пивоварню у Луцьку, значно розширити пивоварні потужності. Наразі засновники обирають обладнання. Про це брати Валентин і Володимир Романюки розповіли під час осіннього Форуму пивоварів і рестораторів у Харкові.

Детальніше про концепцію, виробництво і плани проекту «Карабасі Барабасі» читайте незабаром у новому випуску журналу «Пиво. Технології та Інновації»! Підписатися на видання можна тут: http://beertechdrinks.com/subscribe-the-magazine/