В тренді: українська пивоварня присвятила новий сорт пива останньому сезону "Гри престолів"

Новинки
Кияни Pest Brewery нещодавно випустили декілька цікавих новинок — «White Walker» та «Pession». Перший з сортів, що зрозуміло з назви, пивовари присвятили останньому сезону серіала «Гри престолів». Про це повідомляється на офіційній сторінці пивоварні на Фейсбук.

«Білий ходок» від Pest зварений у стилі Weizenbock з додаванням американського хмеля. Пиво відповідає своїй назві: міцне, насичен, валить з ніг як «зимовий» погляд «White Walker». Характеристики сорту: OG – 18.5%, ABV – 6%, IBU — 50.

Відзначимо, другий сорт — протилежність «White Walker» (мабуть, автори ратують за перемогу семи об`єднаних королівств та прихід вічного літа 🙂 ) . В основі «Pession» — класичний Milkshake IPA від Pest. На варку додали велику кількість полуниці і трішки м’яти. А на вірпул, навпаки, — трішки полуниці і багато м’яти. Після основного бродіння в ЦКТ з пивом додали витяжку з м’яти, сироп суниці і суміш трьох гірко-ароматних хмелів. Аромат вийшов м’ятний, а смак полунично-тропічний, коментують пивовари. Характеристики сорту: OG – 16.5%, ABV – 6%, IBU – 55.