В тренді: українська пивоварня присвятила новий сорт пива останньому сезону “Гри престолів”

22 Квітня 2019

Новинки
Кияни Pest Brewery нещодавно випустили декілька цікавих новинок – “White Walker” та “Pession”. Перший з сортів, що зрозуміло з назви, пивовари присвятили останньому сезону серіала “Гри престолів”. Про це повідомляється на офіційній сторінці пивоварні на Фейсбук.

“Білий ходок” від Pest зварений у стилі Weizenbock з додаванням американського хмеля. Пиво відповідає своїй назві: міцне, насичен, валить з ніг як “зимовий” погляд “White Walker”. Характеристики сорту: OG – 18.5%, ABV – 6%, IBU – 50.

Відзначимо, другий сорт – протилежність “White Walker” (мабуть, автори ратують за перемогу семи об`єднаних королівств та прихід вічного літа 🙂 ) . В основі “Pession” – класичний Milkshake IPA від Pest. На варку додали велику кількість полуниці і трішки м’яти. А на вірпул, навпаки, – трішки полуниці і багато м’яти. Після основного бродіння в ЦКТ з пивом додали витяжку з м’яти, сироп суниці і суміш трьох гірко-ароматних хмелів. Аромат вийшов м’ятний, а смак полунично-тропічний, коментують пивовари. Характеристики сорту: OG – 16.5%, ABV – 6%, IBU – 55.