Вайсбург від «Уманьпиво» – українське пиво з німецькою душею

31 Жовтня 2018

Новинки виробників
Вже більше 500 років німецьке пиво вважають одним з найкращих у світі. І це недарма: з 1516 року в Німеччині діє закон про чистоту пива, якого німці дотримуються і досі. Відповідно до Баварського закону 1516 року, єдиними інгредієнтами для виробництва пива були вода, ячмінь і хміль. Про дріжджі мова тоді не йшла, оскільки їх існування було невідоме. Тепер завдяки технологіям рецептуру вдосконалили і продовжують варити пиво, яке знайшло прихильників по всьому світу.

Технологи броварні «Уманьпиво» запозичили у німецьких колег досвід приготування якісного пива, звареного за німецькою рецептурою на німецькому обладнанні — «Вайсбург». 2009 року на виробництво запросили експерта з Німеччини Сандру Торманн, яка разом з технологами заводу розробила унікальні рецепти нових сортів пива. Сандра ще довго контролювала всі виробничі процеси, аби впевнитися, що нові сорти лінійки матимуть бездоганний смак.  Тепер український споживач може спробувати пиво, зварене за німецькими традиціями, повідомляє прес-служба «Уманьпиво».

До лінійки пива «Вайсбург» увійшли чотири відбірні сорти: світле, біле нефільтроване, міцне та червоний ель. Всі вони готуються на основі води, солоду та хмелю. Але завдяки спеціально підібраним технологіям, вдалося створити палітру насичених сортів якісного німецького пива.

  

Для поціновувачів вишуканого та ексклюзивного смаку броварня «Уманьпиво» створила «Вайсбург» червоний ель. Пиво має глибокий бурштиновий колір, виражений смак солоду, приємний післясмак та легку хмільну гіркуватість, притаманну всій лінійці «Вайсбург».

«Вайсбург» світле — сорт пива, який вирізняється класичною німецькою рецептурою. Його історія починається з далекого 1878 року. Чистий смак солоду з достатньо вираженою хмелевою гіркотою і традиційно світлий бурштиновий відтінок напою у поєднанні зі стійкою піною здатні втамувати не тільки спрагу, а й естетичне чуття вимогливих поціновувачів якісного пива.

  

Для прихильників нефільтрованого пива уманські броварі створили «Вайсбург» біле нефільтроване, яке варять на основі якісного солоду. Для отримання перфектного смаку експерти «Уманьпиво» використовують ячмінь у купажі з пшеницею, ароматні сорти хмелю. «Вайсбург» біле нефільтроване вражає приємною терпкістю у поєднанні з витонченою ноткою спецій, яка притаманна смаку справжнього німецького пива. Під час кип’ятіння додаються натуральні зерна коріандру — саме це надає пиву пікантного присмаку.

Для тих, хто надає перевагу насиченому смаку, броварня «Уманьпиво» підготувала дещо особливе — «Вайсбург» міцне. Це новий сорт світлого пива, який так само, як і решта напоїв уманської броварні, виготовляється виключно з натуральної сировини — високоякісного хмелю та солоду. Завдяки інфузійному способу приготування та тривалому процесу бродіння (не менше 30 діб) «Вайсбург» міцне має бездоганний чистий смак солодового напою з приємно вираженою хмелевою гіркотою, яку вдало доповнюють винні присмаки. Смак напою розкривається поступово, вивільнюючи все нові й нові нотки.

Українські виробники пива постійно досліджують досвід німецьких колег, аби зварити найкраще для свого поціновувача. Але говорити про пиво мало — його треба смакувати.