Varvar Brewery випускає пиво з фото безпритульних собак та котів

18 Лютого 2020

Благочинність
Українська пивоварня Varvar Brewery разом з благодійною організацією БФ Щаслива Лапа (Happy Paw) випускає пиво з етикетками, на яких зображенні безпритульні собаки та коти. У такий спосіб тваринам хочуть знайти новий дім. В рамках благочинної акції всі банки, закатані у Varvar Bar i Kyiv Food Market, будуть мати унікальні етикетки із фотографіями чотирилапих.

Кожний собака чи кіт, зображений на етикетці, живе у притулку та шукає постійний дім і родину. Також в рамках проєкту частина коштів від кожної проданої банки буде передана на потреби безпритульних тварин.

Це перший подібний проєкт в Україні і організатори вірять, що до допомоги тваринам долучаться більше людей і компаній. Автори проєкту сподіваються, що у такий спосіб вдасться знайти нові родини пухнастикам і привернути увагу людей до проблеми безпритульних тварин в Україні.

– Насправді, це не випуск пива. Чому не пляшка в крамницях? Тому що процес виробництва і запуску пива на поличку вимагає значно більше часу і коштів, абсолютно неможливо буде замінити портрет, якщо когось із тварин заберуть, а головне – неможливо зварити якесь пиво, що подобалося б усім. Саме тому ми почухали потилицю і обрали такий формат: допомагати може будь-яке пиво на ваш смак, і ніяких додаткових рухів робити не потрібно. Дві портативні машинки закатки банок закатують пиво, яке вам смакує у Varvar Bar i на нашій точці на Kyiv Food Market, – коментують у Varvar Brewery.