Вийшов посібник зі стилів пива BJCP 2021

11 Січня 2022

BJCP 2021

Програма сертифікації пивних суддів BJCP випустила довгоочікувану нову версію керівництва стилевого посібника. Видання 2021 року є оновленням версії 2015-го, а не масштабною її переробкою. Посібники зі стилів медовухи та сидру поки що залишаються у версії 2015 року. Про це йдеться на офіційному сайті.

Експерти перейменували кілька стилів, перемістили деякі стилі з розділів, присвячених тимчасовим, історичним чи локальним стилям, у основну частину довідника. Вони навмисно прагнули обмежитися мінімальною кількістю переміщень, додавань та змін нумерації.

Докладніше про те, які саме редагування були внесені, раніше розповів президент BJCP Гордон Стронг. Нова версія документа доступна у форматі PDF та DOCX. Пізніше описи стилів будуть розміщені безпосередньо на сайті bjcp.org.

Використовувати нову версію стилевого довідника під час складання іспитів на кваліфікацію пивних суддів розпочнуть з 1 серпня 2022 року. На пивних конкурсах, що проводяться за правилами BJCP, можна буде використовувати як стару, так і нову версію, проте BJCP очікує, що до кінця 2022 року всі організатори конкурсів перейдуть на нову версію.

Читайте також: Пивний довідник BJCP 2021 опублікують до кінця року

Експерти BJCP дякують членам організації, які надсилали свої пропозиції під час роботи над новою версією керівництва, і просять надсилати нові пропозиції та виявлені помилки на пошту style@bjcp.org.

Читайте також: Пивоварне обладнання “Пивояр”: висока якість за доступною ціною