Як потрапити на Октоберфест, не виїжджаючи з України

23 Вересня 2019

Фестиваль
З 21 вересня по 6 жовтня в Мюнхені проходить найбільший щорічний пивний фестиваль у світі Октоберфест. З нового на вже 186 за рахунком Октоберфесті: сильно зросли ціни на пиво, до 12-12 євро за літровий кухоль, спокій охороняють майже 600 поліцейських та ще й охоронці приватних фірм. Цього року тут очікують понад 6 млн. туристів. Дуже хочеться на фест, але немає можливості поїхати? Не засмучуйтеся! Українські пивовари готові поділитися октоберфестовським настроєм та смаками.

Наприклад, у “Солом`янській броварні” на честь головного пивного фестивалю зварили легкий класичний лагер Oktoberfest Lager. Крім пива тут підготували й спеціальне фестивальне меню. Страви відмінно поєднуються із сортами лінійки: обацда — класична баварська сирна закуска до пива, чорноморські рапани в соусі “Кімчі”, шніцель з телятини зі смаженими лисичками, карамелізована в стауті цибуля та інші смаколики.

“Волинський бровар” відзначає кожен день Oktoberfest цікавими фактами про пиво, фестиваль і пивоманів, які публікує на своїй сторінці в Фейсбук, і пивними “порадами” зі своєї лінійки.

— В Німеччині та Австрії пивомани придумали собі “фрюшоппен”, що означає “ранній келих”— традицію випивати келишок пива, найчастіше — нефільтрованого пшеничного Weizen (Вайцена) о 10-11 ранку і обов’язково в компанії. На сьогодні традиція найбільш поширена в Баварії та відбувається не щодня, а щосуботи в пабі у великому товаристві. Наш Вайцен дуже добре підійде для фрюшопена, — діляться пивовари.

Гуляє Октоберфест і Сільпо. З 19 вересня по 2 жовтня в супермаркетах мережі знижка 20% на все німецьке пиво:
Eichbaum, Krug-Bräu, Maisel’s Weisse, Riegele, Schlenkerla та інше.