До Євро-2020 випустили колекцію бірдекелів

09 Червня 2021

Бірдекель
Європейські дизайнери випустили колекцію бірдіклей, присвячену Євро-2020, під назвою Weird Euros. У ній вони згадали незвичайні моменти з історії першостей Європи.

Колекція продовжує випущену три роки тому серію Weird World Cup, приурочену до чемпіонату світу 2018 року. Ініціаторами проєкту стали британські графічні дизайнери Гордон Рід і Каллум Стівенсон. Ідея пройшла до них під час перегляду футбольного матчу і обговорення пам’ятних моментів. Проєкт зібрав близько 20 тисяч фунтів, які були передані до фонду «Футбол без кордонів». Цього року кошти також планують перерахувати до благодійних організацій, які залучають людей до аматорських занять футболом, в тому числі Goals 4 Girls і FC Not Alone.

Цього року організатори проекту запросили до участі дизайнерів з різних країн Європи. Всі вони працюють в різних стилях, але їх об’єднує почуття гумору. Своє відображення в колекції бірдікелів знайшли півфінал чемпіонату 1968, долю якого вирішила підкинута монетка, Маріо Балотеллі без майки, Ніклас Бендтнер, який показує біло-зелені труси з рекламою букмекерської контори, восьминіг Пауль, промах Девіда Бекхема з пенальті і інші моменти, які в гумористичних картинках зможуть дізнатися найпалкіші фанати футболу.

Передзамовлення вже відкритий. Повну колекцію з 20 бірдіклей можна купити за 27,5 фунта. Також можна купити набори з 10 бірдіклей по 15 фунтів.