Запрошуємо на міжнародні конференції у 2022 році!

08 Лютого 2022

Конференції

2022 рік буде багатим на конференції для пивоварів,  садівників, ягідівників, виноградарів, виноробів, представників переробної та заморожувальної галузей. Організатори заходів – медіагрупа «Технології та Інновації» – запрошують до участі в запланованих подіях, адже кожна з них – це потужна платформа для розвитку бізнесу, пошуку нових партнерів та генерування нових ідей, як зробити свою справу ще більш ефективною та прибутковою.

Запрошуємо вас узяти участь у таких конференціях!

3-4 березня – Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство» (м. Одеса, смт Таїрове)

Уже зовсім скоро ця конференція збере виноградарів та виноробів з України, Грузії, Молдови. Учасники заходу обговорять низку питань, що стосуються ефективного догляду за виноградниками, сучасних технологій у виноробстві та виготовленні вина, коньяку, граппи, чачі та інших напоїв і продукції з винограду. Другого дня, 11 лютого, відбудеться бізнес-тур на угіддя ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова»  НААН України, ФГ «Джабурія», підприємство «ГРІН ТЕХНОЛОДЖІ ЛТД», Одеський коньячний завод «Шустов».

Детальніше про конференцію читайте за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/event/37

24-25 березня –  ХІ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів

Захід збере українських і закордонних пивоварів, рестораторів, технологів, маркетологів, виробників обладнання і сировини у Дніпрі (ресторан-пивоварня «Старгород» (вул. Столярова, 1)).

24 березня – конференц-день, виставка сировини й обладнання для пивоваріння, «Народна дегустація пива».

25 березня 2022 року – відбудеться Пивний бізнес-тур і колабораційна варка на потужностях ресторану-пивоварні «Старгород».

Учасники ознайомляться  з секретами пивоварного ремесла, скуштують смачного пива та відвідають дегустації пивного меню.

Тур 1 (на вибір)

First Dnipro Brewery
Fanatic

Тур 2 (на вибір)

MOVA BREWING CO.
Паб «Кеды Искусствоведа»

Тур 3 (на вибір)

Колабораційна варка на потужностях ресторану-пивоварні «Старгород». Будемо варити чеське пиво!

14-15 квітня – VI Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації (червоні ягоди)», II Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід (м. Рівне, готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»)

У програмі заплановані виступи експертів ягідного сектору, керівників фермерських господарств, представників закордонних технологічних компаній, науковців про технології вирощування та переробку таких популярних ягід, як суниця садова і малина, а також порічка, аґрус, журавлина, обліпиха, кизилгоджі тощо. Паралельно з виступами відбудеться виставка нових технологій та обладнання в галузі ягідництва, продуктів переробки ягід, інноваційних засобів захисту рослин, засобів живлення ягідних культур тощо. Окрім того, учасників чекає ярмарок саджанців, упродовж якого учасники зможуть придбати якісний сертифікований садивний матеріал.

15 квітня учасники конференції візьмуть участь у бізнес-турі на провідні ягідні господарства та заводи із заморожування і переробки ягід Волині і Рівненщини.

Одне з господарств, яке відвідають учасники бізнес-туру, – «САВ АГРО ПАРТНЕР» (Маневицький район Волинської області). Переважну частину насаджень тут становлять суниця садова й малина, – понад 200 гектарів (з них на 140 гектарах ягоди вирощують за органічною технологією). Також компанія має холодильники й  обладнання для шокового заморожування. Компанія має успішний досвід роботи з ритейлом, зокрема, з європейськими мережами Metro Сash&Carry й Auchan, а також реалізовує ягоди на свіжому ринку.

Детальніше про конференцію читайте за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/event/38

9-10 червня – VIII Міжнародна науково-практична конференція для садівничої і переробної галузей «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» (м. Мелітополь)

У полі зору спікерів конференції будуть кісточкові культури, насамперед, – черешня, а також вишня, абрикоси, персики, сливи тощо. Традиційно, відбудеться виставка технологій та обладнання для садівництва, презентація-дегустація свіжих плодів кісточкових культур і продуктів їхньої переробки, а також напоїв із фруктів та ягід. На другий день, 10 червня, запланований бізнес-тур на підприємства регіону, де вирощують або перероблюють кісточкові. Офіційну підтримку конференції надає Асоціація виробників мелітопольської черешні та місцева влада.

18-19 серпня – V Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство»

Вдруге за рік виноградарі та винороби зберуться, щоб поділитися успішним досвідом вирощування винограду і його переробки, а також виготовлення напоїв із винограду – вина, коньяку, граппи тощо. Відомі компанії України, Молдови, Грузії, а також країн Європи презентують свої вина й технології їхнього виготовлення. Упродовж другого дня, 19 серпня, учасники конференції відвідають виноградарські і виноробні підприємства та ознайомляться з технологічними аспектами вирощування винограду і виготовлення вина, на конкретному досвіді.

27-28 жовтня – IX Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові. Горіховий форум», Народна дегустація соків прямого віджиму (м. Тернопіль)

Конференція збере всіх, хто вирощує яблука, груші, айву та інші зерняткові культури. В іншому залі, паралельно, відбудеться Горіховий форум, під час якого горіхівники обговорять технології вирощування й переробки фундука, волоського горіха, мигдалю, пекана, фісташок та інших горіхів в Україні. Родзинка конференції – Народна дегустація соків прямого віджиму від відомих українських компаній. Учасники конференції визначатимуть найкращі соки шляхом сліпого голосування.

Детальніше про те, як минула конференція, присвячена зернятковим культурам, 28-29 жовтня у Вінниці, читайте за посиланням: https://bit.ly/3rlsoRa

8-9 грудня –VII Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», III Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід (м. Львів)

Цього разу презентації спікерів будуть присвячені технологіям вирощування й переробки темних ягід – насамперед, лохини, ожини, жимолості, смородини, а також бузини, ірги, чорноплідної горобини, шовковиці тощо, і дикорослих культур, таких, як чорниця, журавлина, брусниця, морошка. Паралельно з основним пленарним засіданням запланований III Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід, упродовж якого учасники дізнаються про новітні технології заморожування ягід і перспективи цього бізнесу.

Варто наголосити, що з 2016 року медіагрупа «Технології та Інновації» організувала і провела з величезним успіхом близько 30 галузевих конференцій і форумів, у яких взяло участь понад 10 тисяч людей з України та країн Європи і пострадянського простору.Повноцінну інформаційну підтримку всім заходам і учасникам подій надають власні спеціалізовані видання медіагрупи – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», Drinks. Tеchnologies&Innovations, Beer. Technologies&Innovations,  сайти techhorticulture.com, jagodnik.info, techdrinks.info, beertechdrinks.com, а також тематичні групи і сторінки в соціальних мережах – «Ягідник», «Горішник», «Садівництво і Виноградарство», «Напої. технології та Інновації», «Пиво. Технології та Інновації». Маючи різнопланові інформаційні майданчики, медіагрупа «Технології та Інновації» в змозі забезпечити для партнерів комплексний піар і просування товарів та послуг на ринках.

Більш детальна інформація про всі події медіагрупи «Технології та Інновації» – на сайті  www.forum.techdrinks.info

Запрошуємо до участі і партнерства на заходи медіагрупи в 2022 році!

Долучайтеся до заходів, щоб зробити свій бізнес ще більш успішним та прибутковим!

Реєстрація вже розпочалася!

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова (координатор проєктів), тел: +38 097 759 25 83