Журналу «Напої. Технології та Інновації» – 10 років!

11 Лютого 2021

Технології та Інновації
У лютому 2021 року медіагрупа «Технології та Інновації» святкує знаменну дату – своє десятиріччя. Відсвяткували День заснування компанії 9 лютого 2021 року в межах першого засідання відновленого Винного клубу «Галерея» у ресторані SAIGON (м. Рівне).

Історія медіагрупи «Технології та Інновації» сягає корінням 2011 року. Саме тоді в Києві був виданий перший фаховий журнал «Напої. Технології та Інновації». Від того часу багато що змінилося: медіагрупа змінила локацію і працює в м. Рівне, хоча й для всієї України. Команда «Технологій та Інновацій» заснувала багато інших проектів, разом із якими успішно розвивається й перший журнал «Напої. Технології та Інновації», який аж до сьогодні об’єднує виробників якісних напоїв та пропагує новітні технології їх виготовлення.

Засновники медіагрупи «Технології та Інновації» – Катерина КОНЄВА та Надія ЯЩУК, почали розвивати низку інших журнальних спеціалізованих проєктів:

  • «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»;
  • «Горішник»;
  • «Ягідник»;
  • « Beer. Technologies and Innovations».

Кожного номера на сторінках цих видань публікується найновіша інформація, що стосується технологічного вдосконалення галузей садівництва, виноградарства, горіхівництва, ягідництва та пивоваріння і популяризації якісної продукції.

Разом з тим, щороку команда медіагрупи «Технології та Інновації» збирає сотні спеціалістів на галузевих конференціях та форумах. У 2021 році, зокрема, заплановані наступні, популярні серед фахівців різних галузей науково-практичні конференції та форуми:

  • «Ягідництво і переробка: технології та інновації;
  • «Від землі – до готового продукту: зерняткові»;
  • «Від землі – до готового продукту: кісточкові»;
  • Горіховий форум;
  • Форум пивоварів та рестораторів;
  • Міжнародний дегустаційний конкурс EAST EUROPEAN BEER AWARD – 2021.

Окрім заходів, адресованих спеціалістам, нещодавно успішно відновив роботу Винний клуб «Галерея», мета якого – популяризація кращих продуктів виноробства та інших натуральних напоїв і продуктів харчування, виховання культури споживання напоїв. Перше зібрання, з участю представників бізнес-еліти обласного центру , відбулося в рівненському ресторані SAIGON, – хоча організатори планують проводити засідання Винного клубу і в інших регіонах країни та за кордоном.

Команда медіагрупи «Технології та Інновації» не збирається зупинятися на досягнутому, об’єднуючи навколо своїх численних проєктів успішних людей, які прагнуть розвитку свого бізнесу і особистого вдосконалення, і які націлені не тільки на власний успіх, а й на розвиток і благополуччя своєї країни.

Більше інформації на сайтах:
techdrinks.info
forum.techdrinks.info
beertechdrinks.com

Передплатити журнали:

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Приєднатися до заходів в якості учасника або партнера:

forum.techdrinks.info