Знак екологічної ініціативи з'явиться на пиві Budweiser

30 Січня 2018

Еко-ініціативи
Спеціальна позначка буде підтверджувати використання 100% відновлюваної електроенергії при виробництві пива. Заява про розміщення на упаковці пива Budweiser знака глобальної екологічної ініціативи компанія AB InBev зробила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі 26 січня, пише портал profibeer. Орієнтовно до 2025 року всі пляшки і банки Budweiser будуть виконані на основі відновлюваних джерел енергії.

Перші знаки екологічної ініціативи з’являться на пиві вже навесні цього року в США. AB InBev закликає і інші корпорації приєднатися до ініціативи, сприяє адаптації до зміни клімату.

Однак введення знака – це не тільки “екологічні” ініціативи, а й непоганий маркетинговий хід. Наприклад, віце-президент Budweiser Брайан Перкінс вважає, що екологічний знак на упаковці допоможе споживачеві зробити правильний вибір і посприяти поліпшенню ситуації з кліматом. Відповідно, знак посприяє продажу пива.

Відзначимо, в усьому світі щодня продається 41 млн пляшок пива Budweiser. З огляду на масштаби виробництва, перехід на поновлювані джерела можна прирівняти до зниження кількості машин на 48 тис. щорічно.