BEER.INSIDE ПИВОВАРНЯ BIERWELLE

BEER.INSIDE ПИВОВАРНЯ BIERWELLE
Сім років тому у Чернігові розпочали варити крафтове пиво Bierwelle. Історія бренду зародилась у 2012 році, коли Андрій Осіковський познайомився з Василем Мотруком і побував на його пивоварні в селі Микуличин, що на Прикарпатті. Там і народилася ідея відкрити крафтову пивоварню в Чернігові. І вже в серпні того ж року почалося її будівництво. Андрій Осіковський тим часом опановував науку пивоваріння та збирав команду однодумців. А запускати процес пивоваріння запросили угорських фахівців, які навчали працівників Bierwelle секретам майстерності.
ПИВОВАРНЯ BIERWELLEУ серпні 2013 року відбулася перша варка пива Bierwelle. «Піонером» став Helles. Спочатку варили чотири сорти – темне, пшеничне, ячмінне і світле. За сім років роботи лінійка сортів розширювалася: на сьогоднішній день у списку броварні більше 200 сортів пива – як класичних, так і авторських сортів.
Пивовари Bierwelle не бояться експериментів і своїх, на перший погляд, божевільних ідей. Чого тільки не додавали в пиво: гарбуз, банани, горіхи, мед, цедру, східні спеції, чорнослив, журавлину, обліпиху, малину, полуницю, кропиву і навіть насіння конопель.
Чернігівські пивовари впевнені: пивоваріння – це творчість і натхнення. А натхненником експериментів і створення нових рецептів виступає в основному власник і засновник компанії Андрій ОСІКОВСЬКИЙ. Іноді рецепти народжуються під час спілкування з друзями в пабі або ресторані, під час подорожей, з досвіду колег, або під впливом нових смаків якихось продуктів або інгредієнтів. Потім кожна ідея проходить ретельне обговорення разом з пивоварами. Звичайно ж, за келихом пива, вони сперечаються, погоджуються, змінюють, поліпшують і, в підсумку, запускають. У процесі пиво зазнає ще чимало змін – рецепти допрацьовують і покращують, але початкова ідея залишається незмінною.
Найбільше до душі поціновувачам ТМ Bierwelle припало «Пшеничне» пиво. За словами пивоварів, скільки б цей сорт не варили – 50, 80, 100 – завжди будуть покупці, які приходитимуть саме за ним. Головне – стабільність якості і повторюваність. Люди дуже сильно реагують на зміну смаку.
Тут наголошують, потрібно доносити гостям інформацію, розповідати про пиво. Наприклад, на броварні постійно проводять екскурсії: пояснюють, показують, як варять пиво. Тут не роблять таємниці з виробничого процесу, а, навпаки, пояснюють складне доступною мовою.
Власна роздрібна мережа та заклади в м.Чернігів, а також магазини партнери по Україні.
Мережа магазинів «Море пива», «Hop Hey»
Замовлення екскурсій за телефоном +38 073 32 288 23.
Екскурсії безкоштовні, всім гостям приємний бонус та безкоштовна дегустація.
ПИВОВАРНЯ BIERWELLE
ПИВОВАРНЯ BIERWELLE
м. Чернігів,
вул. Володимира Дрозда, 2
www.bierwelle.com
www.facebook.com/Bierwelle
www.instagram.com/bierwelle
Пивна мапа України – https://cutt.ly/Hg1Hq7F