BEER.INSIDE Паб «3 Legs»

BEER.INSIDE 3 Legs
Паб «3 Legs» вперше відчинив свої двері в 2014 році. За цей час паб встиг стати улюбленим місцем відпочинку для мешканців та гостей міста. Тут пропонують найкращий асортимент пива у Дніпрі від всесвітньо відомих пивоварень. Неповторна атмосфера закладу сприяє гарному настрою відвідувачів, де кожен тут більше, ніж гість. А команда пабу – це не просто колеги, а дружна сім’я.

Паб «3 Legs»Європейський рівень пабу підкреслює і підбір пивної карти, адже це дещо більше, ніж сухі рядки з меню. Кожен сорт, який стає на кран, ретельно підбирається, виходячи з безлічі критеріїв: від історії пивоварні – до різноманіття смаків!

Асортимент пабу «3 Legs» представлений сортами пива легендарних пивоварень Європи, які давно заслужили визнання в усьому світі: ірландські Guinness та Killkenny, шотландський Tennent’s, англійські Newcastle та London Pride, німецькі класичні сорти Paulaner та Hofbrau.
Шануючи вікові пивні традиції, не забувають у пабі «3 Legs» і про сучасні тенденції та молоді пивоварні, котрі справедливо заслуговують на світове визнання. Серед них – хітовий британський BrewDog, голландський De Molen та найкрутіші пивоварні зі Штатів.

Та навіть це далеко неповний список пивоварень та сортів пива, якими тут радують гостей. Щоб спробувати і побачити – варто завітати у «3 Legs».

Тигран КАРАПЕТЯН, керівник проєкту:

Паб «3 Legs» є неодноразовим учасником ресторанних премій та конкурсів. Але найголовнішою нагородою залишаються наші гості, заради яких ми і створили цей заклад. Не дарма слово pub – це місце збору людей. Це те місце, де ви відпочиваєте та забуваєте про проблеми, які залишаєте за важкими дерев’яними дверима пабу. Місце, де немає пафосу, де можна просто бути собою!

3 Legs

Паб «3 Legs»
Дніпро
вул. Магдебурзького права, 3А
Фейсбук @PUBTHREELEGS
Інстаграм pub3legs
+380676442333