BEER.INSIDE ПИВОВАРНЯ «МІДНА БОЧКА»

BEER.INSIDE Мідна бочка
Бахмутська пивоварня «Мідна бочка» була заснована ще в 1996 році. Для створення пивзаводу була вибрана не зовсім звичайна локація – старий цех на території одного з найстаріших підприємств – Артемівського заводу з обробки кольорових металів, що й послугувало натхненням для назви пивоварні.
Непростим для пивзаводу був і шлях у пивоварінні. З роками змінювалося обладнання, технології, а відповідно й сорти пива. У 2010 році пивоварня пройшла повну реконструкцію.
ПИВОВАРНЯ «МІДНА БОЧКА»Центральне місце на пивзаводі займає обладнання австрійського виробництва INTEGRAL. Працює за принципом
3-в-1, поєднуючи заторний, сусловарильний і фільтраційний котли. Пиво дозріває в танках виробництва 1994 року голландської компанії SSP LICHTENVOORDE. На пивзаводі «Мідна бочка» використовується класичний метод: процеси бродіння та дозрівання пива відбуваються окремо, в різних ємностях. Саме так, впевнені пивовари, смак стає округлим, з’являється баланс. Пиво розливають тільки в кеги.
Ігор ГОДЗ, директор і співзасновник пивзаводу «Мідна бочка»:
– Філософія нашого підприємства – варити справжнє чисте пиво згідно з Баварським законом про чистоту пива. Тому свій напій ми варимо класичним методом. У нас пиво дозріває більше місяця. Звісно, такий метод більш витратний, але ми не женемося за великим прибутком, головна мета – пропагувати культуру споживання пива завдяки якості продукту. Наше завдання – показати, що ми варимо гарне, гідне, смачне пиво.
Світлана ЦАТРЯН, технолог пивзаводу «Мідна бочка»:
– Перемога пива на конкурсі – це результат роботи всього нашого маленького, але дружного колективу, починаючи від директора, який завжди йде нам назустріч у всіх технологічних питаннях. І кожна людина на своєму робочому місці усвідомлює, що від неї залежить кінцевий результат.

ВІДЗНАКИ

Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2017
  • CANE CORSO – срібло у категорії Red / Amber / Semi-dark
  • ХХІ Міжнародний конкурс «Свято пива-2018»
  • CANE CORSO – гран-прі у номінації «Напівтемне пиво»
  • STARE BOTY – золото у номінації «Світле пиво»
  • «КАМ’ЯНИЙ БРІД» – бронза у номінації «Світле пиво»

Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2018

  • «КЕЛЬШІН» – золото у категорії Pale Lager
  • STARE BOTY – бронза у категорії Pale Lager
Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2019
  • CANE CORSO – золото у категорії Dark Lager
  • «АРТ ВАЙС» – бронза у категорії Witbier / Weizenbier

МІСЦЯ ПРОДАЖУ

Основний обсяг реалізується в Бахмуті та сусідніх містах – у власному пабі при пивоварні та мережі роздрібної торгівлі, а також у деяких закладах у Дніпрі, Харкові, Києві. До слова, партнерів вибирають ретельно, продукт поставляють тільки в магазини, які відповідають стандартам підприємства.
ПИВОВАРНЯ «МІДНА БОЧКА»
ПИВОВАРНЯ «МІДНА БОЧКА»
м. Бахмут, вул. Героїв Праці, 42
Тел: + 38 050 044 08 52
www.midnabochka.com.ua
www.facebook.com/Midnabochka
www.instagram.com/midnabochka
Пивна мапа України – https://cutt.ly/agGCIOP