BEER.INSIDE Торська пивоварня

BEER.INSIDE Торська пивоварня
Назва «Торської пивоварні» тісно пов’язана з історією Слов’янська, який в 17 ст. іменувався Тор. Від ворожих набігів поселення захищала Торська фортеця (зображення якої, до слова, лягло в основу логотипу пивоварні). У ті часи Тор був центром із видобутку солі і торгівлі нею – поселення розросталося, зароджувались нові види діяльності, в тому числі й пивоваріння.
Торська пивоварняУ сучасному Слов’янську гідно продовжує традиції пивоваріння «Торська пивоварня», єдине підприємство, яке працює у цьому напрямку. Історія «Торської пивоварні» зародилась більше 10 років тому, з проєкту будівництва в Слов’янську розважального центру TALER. Спочатку пивоварня задумувалась як родзинка комплексу, але зрештою стала якорем, навколо якого закрутилась уся концепція розважального центру TALER: з рестораном, боулінг клубом, великим більярдним залом та готелем.
Варильний порядок розміщений у залі ресторану, завдяки цьому «театр пива» доступний для споглядання. Для зацікавлених тут проводять екскурсії по пивоварні з дегустацією, демонстрацією всього шляху пива – від зернинки до краплинки.

Пивзавод «під ключ» (весь комплект обладнання) встановлювали спеціалісти ZiP Technologies з Угорщини.

Сьогодні «Торська пивоварня» на постійній основі виготовляє 5-6 сортів пива: класичні чеські лагери та різноманітні англійські та американські види елів. Також пивоварня практикує контрактні варки, враховуючи та випереджаючи всі побажання клієнтів.

Олексій КОРМИШОВ, директор «Торської пивоварні»:

Ми пишаємося історією рідного міста, унікальним природним краєм, і продовжуємо розвивати пивну культуру регіону. Удосконалюючись у професійному плані, тішимо своїх гостей старими традиціями та новими досягненнями пивоваріння видатного міста Слов’янська.
ДЕГУСТАЦІЙНИЙ КОНКУРС EAST EUROPEN BEER AWARD 2018
«Ель Карамель», напівтемне пиво у бельгійському стилі, здобуло срібло у категорії Red/Amber/Semidark.

Торська пивоварня

«Торська пивоварня»
Розважальний Центр TALER
м. Слов’янськ, бульв. Пушкіна, 9
www.instagram.com/rc_taler
www.facebook.com/RCTALER/

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9